سمعک ریساند یکی مطرح ترین و بزرگترین کمپانی های تولید و فروش سمعک و سایر تجهیزات شنوایی است. این برند توسط دکتر پرکینز Dr. Rodney Perkins در کشور دانمارک پایه گذاری شد و شروع به کار کرد و امروز در بیش از ۸۰ کشور دنیا دارای نمایندگی فروش محصولات خود می باشد.

سمعک ریساند همراه با کمپانی های بزرگ دیگری همچون بلتون و اینترتون، هلدینگ GN hearing را تشکیل داده اند که یکی از مطرح ترین و معتبرترین هلدینگ ها در زمینه ی طراحی و تولید محصولات شنوایی می باشد.

یکی از تکنولوژی های فوق العاده ی شرکت ریساند که این برند را منحصر بفرد ساخته است، تکنولوژی نانو و ضدآب بودن محصولات ریساند است که استفاده ی کاربران را بسیار ساده تر کرده است. همه ی سمعک های برند ریساند دارای یک پوشش حفاظتی نانو از جنس پلیمر بسیار نازک هستند که از اجزای داخلی سمعک در برابر رطوبت، گرد و غبار یا چربی حفاظت میکند. این پوشش حفاظتی که با نام iSolate شناخته می شود، تاثیر زیادی بر دوام سمعک داشته و به همین دلیل هم رضایت کاربران را جلب کرده است.

سمعک ریساند هرساله تکنولوژی های جدیدی در زمینه ی ارتباط وایرلس سمعک ها با سایر وسایل هوشمند صوتی ارائه می دهد.

برند ریساند سمعک های زیادی با مدل های مختلف را به بازار عرضه کرده است که از محبوب ترین آنها می توان به مدل های up، enzo، eyna و linx اشاره کرد که این مدل ها دارای شکل و سایزهای متفاوتی هستند و به شکل های پشت گوشی، درون گوشی، و رسیور در مجرا تولید شده و به فروش میرسند. یکی از جدیدترین مدل های سمعک ریساند، مدل linx Quattro است به دلیل شفافیت و وضوح گفتار و همچنین محدوده ی فرکانسی بالا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این سمعک قابلیت اتصال به انواع وسیله های هوشمند دارای بلوتوث مانند آیفون، آی پد، و موبایل های با سیستم عامل اندروید، بدون نیاز به وسیله های رابط را دارد.

اگر پرسش بیشتری داشتید می توانید با شماره تلفن ۰۹۰۴۴۷۱۵۷۴۷ تماس حاصل نمائید.

اگر دنبال تنظیم و تعمیر سمعک ریساند - Resound هستید، به مطلب زیر مراجعه کنید. تعمیر و تنظیم سمعک ریساند - لوازم جانبی سمعک ریساند

نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.