اهمیت انتخاب سمعک مناسب بر کسی پوشیده نیست انتقال کیفیت نامطلوب صدا نه تنها بر شنیدن بلکه بر تمام وجوه زندگی تاثیر می گذارد بنابراین در این سرمایه گذاری سلامتی نکات اصلی را میبایست در نظر داشته باشید. سمعک اتیکن با نقش خارق العاده ای که در رمزگشایی اصوات ایجاد می کند از سال ۱۹۰۴ تابه کنون توانسته محدودیت های شنیداری را به راحتی برطرف کند. بی جهت نیست که ادیولوژیست ها نیز برای تسهیل و اصلاح مشکلات شنوایی این وسیله کارآمد را به کاربران پیشنهاد می دهند. با ما همراه باشید تا با نکات مهم تعمیر و تنظیم سمعک اتیکن- لوازم جانبی سمعک اتیکن آشنا شوید که مسیر درست شنیدن را تسهیل می کند.

محبوبیت سمعک برند اتیکن  

کمپانی اتیکن رضایت کاربران را سرلوحه کار خود قرار داده است تا تمامی افراد بتوانند از ادغام علم و تکنولوژی بهره ببرند و قدرتمند بشنوند. 
متاسفانه در برهه ای به سر می بریم که اگرچه تکنولوژی دستاورد های بسیاری را برای سلامتی به ارمغان آورده است اما سبک زندگی غلط سبب شده حال جوانان و نوجوانان بسیاری نیز با مشکلات کم شنوایی دست و پنجه نرم کنند. اتیکن را می توان از پیشگامان صنعت سمعک دانست که با عرضه محصولات کارآمد جلوه بدیعی از توانمندی را به نمایش می گذارد. 
رونمایی نخستین سمعک کاملا اتوماتیک در سال ۱۹۹۱ تایید کننده قدرت این کمپانی و علم و دانش متخصصان توانمند آن است. 
کاربران میلیونی پس از معرفی تکنولوژی های دیجیتالی، هوش مصنوعی و سمعک های هوشمند وایرلس این برند پر آوازه به وجد آمدند و از طراحی های ظریف و خاص آن استقبال گسترده ای صورت گرفته است.
اما خبر خوب آن که محصولات اتیکن فقط برای قشر خاصی نیست. تمامی افرادی که با چالش شنیداری دست و پنجه نرم می کنند، می توانند از این طریق بار دگر خوب بشنوند و به روز های خوش سلامتی برگردند. 

انواع محصولات سمعک اتیکن کدامند؟

تنوع قیمت متناسب با سطح تکنولوژی در محصولات سه رده Advanced, Essential و Premium مشخص می کند که کاربران می توانند بسته به سطح تکنولوژی و پلتفرم هزینه کنند. حتما زمانی که قصد خرید سمعک داشتید با طیف وسیعی از مدل و برند های خوش نام مواجه شده اید که انتخاب را سخت کرده است.
 اما مزایایی نیز به همراه داشت حضور این کمپانی های باسابقه فرصتی فراهم کرده است تا کاربران بتوانند متناسب با شرایط دست به انتخاب بزنند. سمعک وسیله شگفت انگیز کمک شنیداری است که قیمت بالایی دارد. اگر می خواهید از کارایی آن لذت ببرید حتما به خدمات پس از فروش و گارانتی توجه داشته باشید.
سمعک اتیکن بعنوان یکی از بازو های قدرتی این صنعت همواره خدمات ارزنده ای ارائه می دهد بی جهت نیست که گوی سبقت فروش را از بسیاری رقبا ربوده است. 

الزام و اهمیت تعمیر و تنظیم سمعک اتیکن

تعمیر و تنظیم سمعک اتیکن شامل مراحل مختلفی از نصب و راه اندازی، بررسی شرایط موثر برای نگهداری و تعویض قطعات است. توصیه می شود اگر مایلید همواره با کمک سمعک اتیکن قدرتمند بشنوید، سرویس دوره ای قطعات را از قلم نیندازید. 
خدمات پس از فروش سمعک به مواردی اشاره دارد تا کاربران نه تنها در فرآیند عادت پذیری به سمعک بلکه همواره پس از تسهیل و اصلاح مشکلات شنیداری خوب بشنوند. 
حتما تجربه داشته اید که پس از خرید اتومبیل می توانید از خدمات ویژه ای بهرمند شوید که شامل آموزش نحوه استفاده، حمل و نقل و یا تعمیرات تخصصی است. سمعک ها نیز از این خدمات بی بهره نیستند و با توجه به اینکه استفاده از آن ها با سلامت گره خورده است اهمیت دو چندانی نیز دارند.

شرایط نگهداری از سمعک اتیکن

اتیکن با تولیدات منحصر بفرد کارنامه درخشانی از خود بجای گذاشته است و توانسته در رمزگشایی اصوات جلوه بدیعی از تکنولوژی را به نمایش بگذارد. اگر مایلید شاهد افزایش طول عمر باشید حتما شرایط زیر را در نظر داشته باشید:
● تماس با آب، رطوبت و جرم گوش سبب می شود پس از مدتی قطعات سمعک آسیب ببینند و حتی نیاز به تعویض آنان باشد. 
● زمانی که قصد استفاده از سمعک ندارید آن را در جای خشک نگهداری کنید. 
● کاربرد باتری استاندارد کمک می کند تا ساعات طولانی نیز بدون استرس و اضطراب در اماکن مختلف حضور داشته باشید.
● نظافت و تمیز کردن مرتب سمعک سبب می شود نیاز به سرویس دهی کاهش یابد.
● جایی مشخص برای نگهداری سمعک در نظر بگیرید تا دچار حادثه نشود. 
● زمان دوره سرویس های تخصصی معمولا هر ۶ ماه یکبار است که توسط متخصصین شنوایی شناس صورت می گیرد.

اهمیت مواظبت از سمعک اتیکن

شما اگر مدرن ترین و حتی نسل جدید سمعک به ویژه سمعک های استانداردی مانند اتیکن را نیز خریداری کنید با توجه به ماهیت ظریف و خاص نیاز به مراقبت های ویژه دارد. عرق بدن، جرم گوش و استفاده از آن در استحمام می تواند طول عمر را کاهش دهد و حتی مشکلات شنیداری را نیز توسعه دهد. 

نقش ادیولوژیست در انتخاب سمعک 

اگر قصد خرید سمعک اتیکن دارید حتما با ادیولوژیست مشورت کنید تا بهترین مدل را پیشنهاد دهد علاوه بر اینکه نکات نگهداری درست را نیز بیاموزید تا پس از خرید این وسیله نسبتا گران قیمت متحمل هزینه جانبی نشوید. 
گارانتی سمعک و خدمات پس از فروش مزایایی هستند که کمک می کنند کیفیت شنیداری همواره مشاهده شود. اگر سمعک دچار آسیب شود ممکن است اجزای مهم آن میکروفون، رسیور و حتی برد سمعک نیاز به تعویض داشته باشد. پیشنهاد می شود مکانی استاندارد را در نظر بگیرید تا با نگهداری درست همواره همچون روز اول خوب بشنوید. 
از دیگر نکاتی که باید بدانید سرویس سمعک و تنظیم مجدد آن ۶ ماه یک بار است تا بتوانید از پشتیبانی قدرتمند این وسیله کارآمد بهرمند شوید.

تعمیر و تنظیم سمعک اتیکن وابسته به چه شرایطی است؟

نسل جدید سمعک ها اگرچه طراحی ظریف و خاصی دارند اما سبب نشده که از کاربرد قطعات پیچیده غفلت شود. این وسایل کارآمد حال توانسته اند تجربه لذت بخشی را به کاربران ارزانی دارند تا سرنخ های اصوات را دریابند و در زندگی شخصی و اجتماعی خوب ظاهر شوند. اگر نسبت به سرویس سمعک اتیکن و شرایط نگهداری دقت نظر نداشته باشید می بایست هزینه های زیادی متقبل شوید. 
به یاد داشته باشید عادت پذیری به سمعک در افراد متفاوت است و برخی زودتر و گروهی دیرتر با این وسیله الکترونیکی ارتباط برقرار می کنند. 

نکات موثر برای کارایی سمعک اتیکن و افزایش طول عمر

تمیز کردن مداوم سمعک اتیکن

سمعک وسیله ای است که فارغ از مدل های داخل گوشی و بیرون گوشی، با عرق، جرم گوش و حتی گرد و غبار همواره در تماس است که ممکن است پس از مدتی شما همچون روز اول نشنوید و یا احساس سنگینی داشته باشید. 
پیشنهاد می شود کاربر روزانه و یا حتی پس از هر بار استفاده آن را تمیز کند. شرایط نظافت بسیار راحت است و توسط یک پارچه یا دستمال مخصوص می توانید آلاینده های مخرب پاک کرد. کمترین پیامد بی توجهی به نظافت سمعک و وجود جرم گوش و گرد و غبار، ایجاد صدا یا سوت است که ممکن است فرد را کلافه کند.

تمیز کردن مداوم گوش ها

واکس گوش در تمامی افراد همواره تولید می شود و کمک می کند بتوانند خوب بشنوند اما گاه مشکلاتی را نیز فراهم می کند. پیشنهاد می شود پس از استحمام و یا حتی شنا در استخر با خشک کردن گوش ها از آثار مخرب آن پیشگیری کنید. 
سشوار و یا دستمال تمیز می توانند این نتایج را رقم بزنند. گوش پاک کن بر خلاف باور عموم نه تنها کمکی به تمیز کردن گوش نمی کند بلکه به سلامت شنیداری نیز ضربه می زند. برخی از گوش ها بشدت حساس هستند و جرم ساز، در چنین مواردی متخصص ادیولوژیست می تواند کمک کند سلامت سمعک دچار آسیب نشده و فرد خوب بشنود.

خشک کردن سمعک

رطوبت از مهمترین عواملی است که سبب کاهش کارایی سمعک می شود. پیشنهاد می شود حتما در زمان استحمام یا شنا در استخر سمعک خود را خشک کنید. افرادی که در محیط های شرجی ساکن هستند، تعرق زیاد ممکن است به سلامت این وسیله کارآمد آسیب برساند و در رمزگشایی اصوات اختلال ایجاد کند. 
درب باتری می بایست زمانی که سمعک استفاده نمی شود باز باشد. مواد آرایشی بهداشتی به ویژه فرآورده های مو سبب می شوند این وسیله کارآمد دچار آسیب شده و محدودیت های شنیداری ایجاد شود. رطوبت گیر و محافظت کننده سمعک ها کمک می کنند افراد همواره قدرتمند بشنوند. 

با مشکلات معمول سمعک اتیکن آشنا شوید

سمعک اتیکن وسیله کارآمدی است که کمک می کند تمامی افراد با هر سطح از عارضه کم شنوایی بتوانند خوب بشنوند. در ادامه به مشکلات شاخص این نوع سمعک ها اشاره می شود:

اختلال در باتری

باتری ها از اجزای اصلی سمعک ها هستند که عملکرد نامطلوب ممکن است فرد را به اشتباه بیندازد که طول عمر آن به اتمام رسیده است. تعویض باتری برای افرادی که به تازگی از سمعک استفاده می کنند متداول است. 
اگرچه کمپانی های مطرح برای یادآوری صدای اخطار اتمام باتری را نیز در نظر گرفته اند. نخستین قدم در زمانی که کارایی سمعک کاهش می یابد تعویض باتری بیان می شود.

اشکال در لوله قالب

سمعک های پشت گوشی از محبوب ترین انواع این وسایل الکترونیکی به ویژه برای گروه میانسال هستند. تعویض تیوپ و یا شلنگ قالب می بایست همواره صورت گیرد. سرویس سمعک کمک می کند با باز کردن و تمیز کردن مشکلات رایجی مانند سوت و یا حتی عدم انتقال اصوات برطرف شود. در مواردی که نیاز به تعویض لوله قالب باشد می توانید آن را جایگزین کنید. 

تعویض فیلتر سمعک داخل گوشی

جرم گوش ممکن است در گروه سمعک های داخل گوشی فیلتر را بپوشاند. تعویض فیلتر سمعک به این مشکل پایان می دهد.

مشکل نویز سمعک اتیکن

نویز ها از جمله مشکلاتی هستند که گاه در اثر عوامل درونی و گاه شرایط بیرونی ایجاد می شوند. ادیولوژیست از کاربر درباره این اتفاق اطلاعات بیشتری را کسب می کند. گاه سمعک به دلایل مختلف هر چند وقت یک بار خراب می شود و فرد را به زحمت می اندازد. در چنین مواردی خرید نسل جدید پیشنهاد می شود. سرویس سمعک از آن جهت اهمیت دارد که علاوه بر ارزیابی کیفیت کارایی قطعات می توان با تعویض بار دگر پر قدرت شنید. 

سوت زدن سمعک

در مواردی کاربر با صدای سوت مواجه می شود. پس از اطمینان از نبود جرم می بایست تنظیمات آن را بررسی کنید. خاموش شدن نا به هنگام سمعک اتیکن ممکن است به علت برخورد با رطوبت باشد. از رایج ترین مشکلات آزار دهنده سمعک ها عدم تنظیم آن در گوش است. متخصص ادیولوژیست پس از پشتیبانی کارآمد به شما کمک می کند. 

تنظیم سمعک اتیکن چگونه صورت می گیرد؟ 

اگرچه در روز های نخستی که فرد قصد دارد با کمک سمعک اتیکن از اصوات رمزگشایی کند و از این پشتیبانی قدرتمند بهرمند شود، تنظیم سمعک اتیکن صورت می گیرد اما گاه پس از مدتی تنظیمات بهم می خورد. از رایج ترین این دلایل میدان های مغناطیسی عنوان شده است. ادیولوژیست شخصی است که علم و تجربه تنظیم مجدد دارد.

اقدامات مهم قبل از تعمیر و تعویض سمعک اتیکن 

اگر احساس کردید که سمعک اتیکن نمی تواند شما را برای شنیدن اصوات همراهی کند ممکن است به علت مشکلات سخت افزاری باشد. ادیولوژیست پس از عیب یابی به حل این معضل کمک می کند. نخستین اقداماتی که قبل از حضور در کلینیک های شنوایی سنج برای تعمیر سمعک اتیکن باید در نظر گرفت:
● چک کردن باتری نخستین قدمی است که باید صورت گیرد. برخی به اشتباه باتری را به درستی در جای خود قرار نمی دهند.
● اتمام باتری از دیگر دلایل رایجی است که سبب می شود سمعک درست کار نکند‌.
● چک کردن ولوم کنترل صدا را نیز از یاد نبرید.
● به یاد داشته باشید در سمعک های پشت گوشی لوله و شلنگ مهمترین نقش را در انتقال اصوات ایفا می کنند.
● نظافت سمعک بصورت مرتب باید صورت گیرد تا این وسیله شگفت انگیز در فرآیند تسهیل و اصلاح مشکلات شنیداری تاثیر گذار باشد.

الزام مراجعه به متخصص ادیولوژیست برای تعمیر سمعک اتیکن

سعی شد عوامل رایج که ممکن است برخی به علت پیش پا افتاده بودن آن ها را از قلم بیندازند بیان شوند اما گاه مشکلات سمعک ها به دلایل خاص و تخصصی ایجاد می شوند. بطور مثال شنیدن صدای سوت اتفاقی آزار دهنده است که می بایست پس از عیب یابی برطرف شود‌‌. 
سمعک ها وسایل الکترونیکی بسیار حساسی هستند که برخورد با اجسام مختلف یا افتادن از ارتفاع ممکن است علاوه بر بدنه به قطعات آن نیز آسیب جدی وارد کند. 
تعمیر و تنظیم سمعک اتیکن فرآیندی تخصصی است که توسط ادیولوژیست صورت می گیرد. برای اینکه کاربران در روز های نخست کاربرد سمعک اتیکن احساس آزار دهنده ای نداشته باشند، قالب گیری با نهایت ظرافت و دقت صورت می گیرد اما گاه با مرور زمان رنج و سختی دو چندانی به فرد تحمیل می شود‌ ادیولوژیست می تواند چنین مواردی را برطرف کند.

دلایل عرضه لوازم جانبی سمعک اتیکن

صنعت سمعک روز به روز تحولات عظیمی شاهد است تا کاربران بتوانند با کمترین دغدغه قدرت شنیداری مطلوبی کسب کنند. لوازم جانبی سمعک اتیکن تولید و عرضه می شوند تا کاربران برای استفاده از وسایل ارتباطی همچون موبایل، تلویزیون و یا شنیدن موزیک دغدغه ای نداشته باشند. 
البته نباید از قلم انداخت افراد درگیر مشکلات شنوایی در محیط های مختلفی روزانه حضور می یابند که بسته به شدت عارضه گاه نمی توانند بر یک صدا متمرکز کنند. شما در نظر بگیرید دانش آموزانی که در کلاس درس می بایست از بین همهمه هم کلاسی ها به تدریس معلم گوش کند همچنین گروه میانسال اغلب در تماشای تلویزیون و رادیو چالشی جدی داشته اند.
لوازم جانبی سمعک اتیکن تولید و عرضه شده اند تا جلوه بدیعی از تکنولوژی مشاهده شود. منظور از وسایل جانبی سمعک اتیکن ابزاری هستند که هزینه بیشتری را به فرد تحمیل می کنند تا برای تماشای تلویزیون، موبایل و دیگر ابزار ها چالشی نداشته باشند. 
خوشبختانه کمپانی اتیکن به این نیاز کاربران پاسخ داده است تا رضایت آن ها در عالی ترین سطح جلب شود. با ما همراه باشید تا لوازم جانبی سمعک اتیکن را بهتر بشناسید.

نرم افزار های موبایلی و بهبود شنیدن

بد نیست بدانید که در دنیای فناوری نرم افزار های موبایلی طراحی و عرضه شده اند که کاربران کم شنوا با کمک آن ها می توانند از قابلیت سمعک ها مطلع شوند و رنج و سختی کمتری را تجربه کنند. حال افراد بدون آن که نیاز به درآوردن سمعک داشته باشند می توانند از طریق این نرم افزار های ویژه قابلیت های مدنظر را تغییر دهند علاوه بر اینکه استفاده از آن مخفی می ماند.
سمعک اتیکن در تلاش است تمامی افرادی که با مشکلات شنیداری دست و پنجه نرم می کنند بتوانند از امکانات و لوازم جانبی سمعک اتیکن بهرمند شوند. پیشنهاد می شود قبل از خرید، مشاوره تخصصی با ادیولوژیست داشته باشید. صنعت سمعک بسیار گسترده است و می توانید متناسب با شرایط خود از این پیشرفت خارق العاده مزایای بیشماری را شاهد باشید.
 از شاخص ترین لوازم جانبی سمعک اتیکن می توان موارد زیر را نام برد:
●Streamer Pro
●Phone Adapter 2
●Tu Adapter 2
●Microphone
●Remote Control 2
●Oticon Amigo FM
●Connect Clip
●نرم افزار های موبایلی شاخص سمعک اتیکن
●Connect Line
●Oticon ON
●IFTTT
● نقش Streamer Pro در سمعک اتیکن
تولید و عرضه این لوازم جانبی سمعک اتیکن با این هدف صورت گرفته است تا کاربران بتوانند با کمترین چالش از گوشی تلفن همراه و یا دیگر ابزار های بلوتوث دار استفاده کنند. 
تجربه شنیدن ‌اصوات از طریق سمعک به این صورت بیان شده است که هدفون حرفه ای ایجاد گردیده که تنها با کمک این وسیله صورت گرفته است. 
البته ویژگی های این وسیله فقط محدود به موارد گفته شده نیست بلکه متخصصان و کارشناسان اتیکن، باتری خاص با کارایی بالا را بکار برده اند و طراحی ظریف و خاص به آن جلوه ای منحصر بفرد بخشیده است علاوه بر اینکه استفاده از آن بشدت ساده بوده و می توان دیگر وسایل بلوتوث دار را از این طریق نیز بهره برد. 
● لوازم جانبی phone Adapter 2 در سمعک اتیکن
افرادی که برای صحبت با تلفن همراه چالش جدی داشته اند از طریق این قابلیت می توانند این دغدغه را پشت سر بگذارند بطوری که پشتیبانی از اصوات در فاصله ۱۵ متری نیز صورت می گیرد. فرقی ندارد که فرد از چه شدت عارضه کم شنوایی رنج می برد، این وسیله کارآمد تجربه درخشانی را به نمایش می گذارد. 
● TV- Adapter 2 در سمعک اتیکن
علاقمندان به تماشای تلویزیون نمی توانند با سمعک تجربه موفقی داشته باشند اما استفاده از این وسیله جانبی پشتیبانی جذابی از اصوات فراهم می کند و حال و هوای مطلوبی را به فرد هدیه می بخشد. دیگر سالمندان و افرادی که درگیر کم شنوایی شدید هستند دغدغه ای برای تماشای تلویزیون نخواهند داشت. 
●Microphone  در سمعک اتیکن
در محیط های شلوغ و پر رفت و آمد تمرکز بر یک صدا واحد چندان موفقیت آمیز صورت نمی گیرد. معرفی این وسیله کارآمد سبب شد افراد با وضوح بالا از طریق این میکروفون که به شکل بیسیم است بشنوند. فرقی ندارد که گوینده چقدر با کاربر فاصله دارد. ادغام علم و تکنولوژی شرایط بینظیری را به ارمغان آورده است. 
● Remote Condrol در سمعک اتیکن
اگرچه طراحی این وسیله کارآمد با نهایت ظرافت صورت گرفته است اما کمک کرده تنها با این ریموت کنترلی بتوان قابلیت های سمعک را مدیریت کرد علاوه بر اینکه اتصال با وسایل بلوتوث دار به آسانی صورت می گیرد. افرادی که همواره برای تنظیم صدا چالش داشته اند از این طریق رنج و سختی کمتری را مشاهده خواهند کرد.
● Oticon Amigo FM در سمعک اتیکن
طراحان کارآمد اتیکن برای این وسیله سه بخش میکروفون‌، گیرنده و فرستنده در نظر گرفته اند. نقش آن سهولت شنیدن اصوات با کمترین چالش است به ویژه افرادی که مشکلات شنیداری شدید دارند و نمی توانند خوب بشنوند. 
کودکان کم شنوا مهمترین کاربرانی هستند که از این طریق می توانند بر ضعف شنیداری خود فائق آیند. 
● Connect Clip در سمعک اتیکن
در سمعک های OPN این وسیله کارآمد کمک می کند کاربر تجربه ای مانند داشتن هدفون بیسیم داشته باشد علاوه بر اینکه اصوات به شکل واضح و رسا شنیده می شوند البته نقش آن فقط محدود به همین ها نیست بلکه می توان بعنوان ریموت کنترل نیز از آن کمک گرفت. 
معرفی نرم افزار های موبایلی ویژه سمعک اتیکن
اگر شما از کاربران سمعک اتیکن هستید و مایلید از نرم افزار های موبایل بهره ببرید به چند نمونه اشاره می شود:
● نرم افزار Connect Line
نصب و استفاده از این نرم افزار کمک می کند کاربر تنها از طریق موبایل و تبلت خود بتواند قابلیت هایی همچون تنظیم صدا و یا تغییر برنامه را انجام دهد.
● نرم افزار Oticon ON
معرفی نرم افزار اتیکن با قابلیت های منحصر بفرد همچون امکان اتصال سمعک به اینترنت و بهرمندی از سرویس IFTTT اینترنتی نشان از قدرت این نرم افزار ویژه دارد البته تنها سمعک های رده عالی OPN می توانند از آن بهره ببرند. 

مزایای سرویس IFTTT در سمعک اتیکن کدامند؟

این سرویس کمک کرده است تا در زمان اتمام باتری هشداری برای کاربر ارسال شود حتی در صورت ورود مهمان به فرد اطلاعات داده می شود. البته نقش های آن فقط محدود به همین ها نیست بلکه مجهز به هشدار دهنده تقویم و یا حتی پیام های تلفن همراه است. تنظیم خودکار در زمان ورود به محل کار را نیز نباید از قلم انداخت. 
خاموش کردن چراغ ها پس از خروج از منزل و یا یافتن سمعک با هشدار سمعک بر جذابیت این قابلیت می افزاید‌. 

سخن آخر

تعمیر و تنظیم سمعک اتیکن بشدت تخصصی است و نباید با حضور در کلینیک های غیر استاندارد سبب شوید کارایی آن کمرنگ شود. به یاد داشته باشید مراقبت از سمعک ها کمک می کند مدیریت هزینه ها صورت گیرد.
متخصص ادیولوژیست برای عیب یابی و تست کارایی از ابزارآلات پیشرفته و دستگاه های جدید کمک می گیرد تا بتواند روند عیب یابی را به شکل استاندارد پیش ببرد. گاه این فرآیند با تعمیرات جزئی بشدت کوتاه است اما اگر آسیب ها بشدت گسترده باشند ممکن است نیاز به تعویض قطعات نیز باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمائید.

نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.