نمایندگی سمعک استارکی - Starkey

سمعک استارکی در سال ۱۹۶۷ در مینه سوتای آمریکا توسط شخصی به نام ویلیام آستین تاسیس شد که در ابتدا کار تعمیرات سمعک انجام می داد. این کمپانی آمریکایی سال های زیادی است که با شعار "بهتر بشنوید، بهتر زندگی کنید" (hear better, live better) مشغول تولید سمعک با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا است و به افراد کم شنوا کمک میکند تا بهتر و راحت تر زندگی کنند.

کمپانی بزرگ استارکی با تقسیم بندی سمعک های خود به پنج دسته ی: ساده، آرام، اجتماعی، فعال، پرمشغله و بسیار فعال از تکنولوژی های مخصوصی برای هرکدام استفاده کرده تا برای افراد با سبک های زندگی مختلف، سمعک مورد نیاز را تولید کند. این تکنولوژی ها در تعداد باند و تعداد کانال با یکدیگر تفاوت دارند.

شرکت سمعک استارکی از تکنولوژی های مدرن برای ساخت سمعک های خود بهره می برد، یکی از مهم ترین تکنولوژی های مورد استفاده ی این شرکت، تکنولوژی حذف فیدبک است. علاوه بر این این کمپانی از نخستین کمپانی هایی است که سمعک های خود را با پوشش نانو به بازار ارائه می دهد که از نفوذ رطوبت و گرد و غبار به داخل سمعک جلوگیر کرده و دوام آن را بیشتر می کند.

در زمینه ی تولید سمعک های نامرئی نیز، کمپانی استارکی گام های بزرگی برداشته است و سمعک مدل sound lens به نسبت بیش از برندهای دیگر در این زمینه موفق بوده است.

یکی دیگر از ویژگی های سمعک های استارکی استفاده از دو پردازشگر مجزا برای گفتار و موسیقی است. این تکنولوژی باعث می شود تا در استفاده از وسایل صوتی مثل تلویزیون، ضبط صوت، کامپیوتر و .. کاربر وضوح بیشتری را تجربه کند.

یکی از جدیدترین سیستم های پردازشی مورد استفاده در سمعک های استارکی، پلت فرم synergy است که با حفظ کیفیت عملکرد سمعک، مصرف باتری را هم در بهینه ترین حالت  انجام می دهد. سیستم عامل جدیدی نیز در این سمعک ها استفاده می شود که acuity OS نام دارد و با انجام پردازش ها به شکل موازی، بهترین کیفیت صدا را در اختیار کاربر قرار می دهد.

از جدیدترین سمعک های این کمپانی که تمام تکنولوژی های گفته شده در بالا را شامل می شود، سمعک muse است. این مدل سمعک به کاربر کمک میکند تا در کنار درک گفتار باکیفیت بتواند از گوش دادن به موسیقی هم لذت ببرد. سمعک muse در مدل های مختلف پشت گوشی و داخل گوشی تولید و به بازار عرضه می شود.

اگر پرسش بیشتری داشتید می توانید با شماره تلفن ۰۹۰۴۴۷۱۵۷۴۷ تماس حاصل نمائید.

.
سلام قیمت استارکی الان چنده؟
فاتح
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.