کم شنوایی و مشکلات این چنینی بر کیفیت زندگی افراد درگیر تاثیر بسیاری می گذارد اما سمعک ویدکس توانسته با پشتیبانی قدرتمند از اصوات رنج و سختی مراودات کلامی و ارتباطی را نیز کمرنگ کند به همین دلیل توصیه می شود که افراد از برند های معتبر خرید کنند در غیر اینصورت پس از اندک زمانی مشکلات شدید تری پدید می آید که نیازمند دریافت تمهیدات پزشکی است بی جهت نیست که ادیولوژیست ها معتقدند که سمعک استاندارد می تواند زندگی افراد را متحول کند. تعمیر و تنظیم سمعک ویدکس - لوازم جانبی سمعک ویدکس عنوان موضوعی است که قصد داریم درباره آن اطلاعاتی به اشتراک بگذاریم با ما همراه باشید.

اهمیت شناخت نشانه های خاموش افت شنوایی 

مشکلات شنوایی تنها مرتبط با سنین میانسالی نیستند، حال جوانان و نوجوانان بسیاری به دلایل واهی از نظر سلامت گوش دچار آسیب جدی شده اند. ناشنوایی مانند دیگر بیماری ها شواهد محسوس ندارد بلکه می بایست با علائم افت شنوایی آشنا بود تا با تشخیص به موقع این روند را کند کرد.
شنوایی بر کیفیت زندگی تاثیر شگفتی دارد علاوه بر اینکه می توان از تک تک لحظات با شنیدن اصوات لذت برد، تفسیر درست گفتار به مراوده موثر نیز می انجامد. فراموش نکنید درگیری با مشکلات شنوایی محدودیت های بسیاری را در بخش های اجتماعی، اقتصادی و عاطفی زندگی فراهم می کند که افسردگی و انزوا می تواند معمول ترین پیامد های این اتفاق باشد.
 کم شنوایی روز به روز گریبان گیر افراد بیشتری می شود بطوری که آمار ها بیان کرده اند نزدیک ۸۰۰ میلیون نفر در دنیا با این عارضه دست و پنجه نرم می کنند. جالب تر آن که نیمی از این جامعه بزرگ هنوز از مشکلات خود مطلع نشده اند. درمان کم شنوایی اعتماد بنفس، امنیت، استقلال و... را فراهم می کند.

تشخیص مشکلات کم شنوایی چگونه ممکن است؟

اگرچه تشخیص و تعیین شدت عارضه کم شنوایی از وظایف ادیولوژیست ها محسوب می شود اما می توان با مشاهده شواهدی تخمین زد که فرد در مراحل اولیه اختلالات شنوایی است یا خیر. 
بطور مثال افراد برای خوب شنیدن نیاز به تمرکز بالا دارند و یا برای تماشای تلویزیون می بایست صدا را تا حد زیادی بالا ببرند که برای اطرافیان آزار دهنده است. نزدیکان و اطرافیان نخستین اشخاصی هستند که می توانند وضعیت غیر عادی شنوایی را تشخیص دهند بشرط آنکه فرد با مقاومت بیجا پیگیری را به تعویق نیندازد. 

علت اصلی مشکلات کم شنوایی چیست؟

کم شنوایی گاه به دلایل ساده ای ایجاد می شود متاسفانه بسیاری برای مراقبت از سلامتی شنیداری تلاشی نمی کنند. آب و موم گوش ممکن است با ورود به کانال گوش سبب کم شنوایی موقت شوند که ادیولوژیست با تخلیه این مواد قدرت شنیداری را به روز اول باز می گرداند. 
اما گاه بیماری های مختلفی مانند آترواسکلروزیس عروق خونی گوش داخلی، التهاب عصب هشتم، تخریب عصب توسط سموم، پارگی گوش میانی و... سبب کم شنوایی می شنوند. متخصص درمانگر شخصی است که می تواند با مشخص کردن علت واقعه بهترین درمان را نیز پیشنهاد دهد. 

تاثیر سمعک در توقف پیشرفت کم شنوایی چگونه است؟

برخی از افراد به دلیل نا آگاهی این تصور دارند که حتی استفاده از سمعک های قدرتمند همچون ویدکس ممکن است منجر به افت شنوایی شود اما می بایست این ذهنیت غلط را کنار بگذارند. در صورتیکه ادیولوژیست تشخیص دهد که استفاده از سمعک الزامیست، با بی توجهی به این راهکار افراد شاهد تحلیل رفتن عصب شنوایی خواهند بود که در آینده ممکن است حتی سمعک نیز جوابگو نباشد. سلامتی خود را فدای ناآگاهی نکنید. مطالب گسترده ای در این وب سایت نوشته و درج شده است تا به شما کمک کند بتوانید انتخاب شایسته ای در خرید سمعک داشته باشید و از این استراتژی های درمانی نتایج خیره کننده ای شاهد باشید.
شاید بد نباشد که بدانید عاقبت مقاومت در برابر استفاده از سمعک علاوه بر کاهش قدرت شنیداری، درگیر شدن با مشکل جدید تر بنام وز وز گوش است که از نظر روانی نیز فشار مضاعفی را به ارمغان می آورد.
 سمعک ویدکس بعنوان اعجوبه این صنعت می تواند ضعیف ترین اصوات را منتقل کند و جلوه بدیعی از قدرت شنیداری را فراهم کند.

بهترین مارک و مدل سمعک کدام است؟ 

برخی از افراد پس از اینکه با مشکل کم شنوایی خود کنار آمدند، برای استفاده از سمعک تردید دارند و مایلند بدانند که کدام مارک و مدل را انتخاب کنند. 
صنعت سمعک روز به روز پیشرفت شایانی شاهد است که برند های مختلفی توانسته اند نام و آوازه ای بین کاربران ملیونی کسب کنند اما انتخاب صرفا بر اساس مارک و مدل تجاری چندان عاقلانه نیست. 
متخصص شنوایی شناس بر حسب ادیوگرام فرد و شرایط شغلی و زندگی بهترین سمعک را پیشنهاد می دهد. باید بدانید که مدل های پرچم دار اگر چه مجهز به آخرین نسل تکنولوژی هستند اما برای تمامی افراد مناسب نیستند. فاصله میان بروز کم شنوایی و کاربرد سمعک بسیار مهم است. بسیاری از افراد به دلایل مختلف این فاصله را طولانی تر کرده اند که حال با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند.

آشنایی با سمعک ویدکس

شرکت ویدکس رامی توان از برند های پر آوازه دانست که از سال ۱۹۵۶ میلادی تا به کنون تجربه شنیداری را به میلیون ها انسان ارزانی داشته است. کیفیت در کنار ظرافت از شاخص ترین ویژگی محصولات این شرکت با سابقه است. 
تنوع مدل های سمعک ویدکس سبب شده افرادی که در محیط های مختلف حضور دارند و از مشکلات شنیداری با شدت متنوع رنج می برند، بتوانند خوب بشنوند و متناسب با شرایط خود انتخاب درستی داشته باشند. 
قیمت سمعک ویدکس متنوع است و بر اساس مدل، سطح تکنولوژی، امکانات جانبی دسته بندی می شود. با توجه به نوسانات قیمت ارز در ایران نمی توان هزینه سمعک ویدکس را بطور دقیق بیان کرد. پیشنهاد می شود برای اطلاع دقیق با کلینیک های مجاز تماس بگیرید تا این وسایل الکترونیکی کار آمد دانمارکی را با اطمینان خاطر خریداری کنید.
 ارائه گارانتی مدت دار و امکان تعویض سریع قطعات با نمونه های اصلی بر جذابیت خرید از سمعک های ویدکس می افزاید بی جهت نیست که کاربران مایلند ریسک کم شنوایی خود را با محصولات ویدکس تقلیل کنند.

تقسیم بندی انواع سمعک های ویدکس

ویدکس توانسته با ادغام علم و تکنولوژی و مهارت خیره کننده متخصصان و کارشناسان کمک کند افراد درگیر شدید ترین مشکلات شنوایی نیز بتوانند با نازل ترین قیمت تجربه شنیداری خیره کننده ای داشته باشند.

سمعک داخل گوشی و سمعک های پشت گوشی

سمعک های داخل گوشی زمانی در پشتیبانی از اصوات قدرتمند ظاهر می شوند که قالب گیری گوش بیمار با دقت صورت گیرد اما در استفاده از سمعک های پشت گوشی اگرچه ظاهر آن مشخص است اما مدل های جدید و نوین آن با اندازه های کوچک توانسته در استراتژی های درمانی بشدت محبوب ظاهر شوند.

سمعک دیجیتال

سمعک های دیجیتال تنوع بالایی دارند و افراد درگیر با شدت های مختلف می توانند از بین انواع مدل دست به انتخاب بزنند. 

سمعک های هوشمند

سمعک های هوشمند را می توان آخرین نسل این وسایل الکترونیکی کارآمد دانست که حتی در کم شنوایی های شدید نیز قدرتمند ظاهر شده اند.

لوازم جانبی سمعک ویدکس 

SOM - DEX REMOTE MIC

استفاده از این قطعه کمک می کند افراد مکالمات لذت بخشی تجربه کنند. در سمعک های ویدکس این وسیله جانبی نقش میکروفون از راه دور را ایفا می کند. 
کاربرانی که همواره در محیط های شلوغ رفت و آمد دارند و نمی توانند بر یک صدای واحد متمرکز شوند، کاربرد آن و نصب بر روی پیراهن می تواند کمک شایانی به بهتر شنیدن کند و دغدغه بزرگی را از روی دوش آنها بردارد.

CALL - DEX 

اگر درگیر مشکلات کم شنوایی هستید و نمی توانید از مکالمه با تلفن‌ همراه لذت ببرید برند سمعک ویدکس وسیله جانبی را طراحی و تولید کرده است که برای استفاده تنها نیاز است بر قسمت هنزفری گوشی قرار گیرد بی جهت نیست که افراد به راحتی سرنخ های کلامی را درک می کنند.

RC - DEX

اگر برای تغییر میزان صدای خروجی سمعک ویدکس و حتی تعویض برنامه چالش دارید، استفاده از وسیله جانبی RC - DEX می تواند نیاز شما را به راحتی برطرف کند بی جهت نیست که این برند پر آوازه روز به روز طرفداران بیشتری را در سراسر جهان کسب می کند.

TV – DEX 

تا قبل از معرفی این وسیله جانبی افراد کم شنوا ‌نمی توانستند همچون انسان های سالم به تماشای برنامه های تلویزیونی مورد علاقه بشنوند و از کیفیت صدا لذت ببرند اما طراحی و تولید TV - DEX نوری به زندگی این کاربران بخشیده است.

COM - DEX

اگر برای اتصال تلفن همراه به دستگاه های بیسیم با سمعک چالش داشته اید، این وسیله جانبی دغدغه را از روی دوش شما بر می دارد علاوه بر اینکه مزایای بیشماری نیز دارد ( مانند سهولت در استفاده و تنظیمات راحت و بدون دردسر صدا و برنامه) بی جهت نیست که مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

UNI - DEX

طراحی و تولید این وسیله جانبی کار آمد سبب شده افراد کم شنوا نیز بتوانند از تلفن همراه و دستگاه های صوتی تجربه لذت بخشی داشته باشند. بد نیست بدانید که در زمان مکالمه با تلفن همراه و یا حتی استفاده از کامپیوتر کاربر این اختیار را دارد که صدا را مستقیما از سمعک بشنود. 

تعمیر و تنظیم سمعک ویدکس چگونه است؟

اگرچه سمعک ها قیمت بالایی دارند اما عمر آنان فارغ از مارک و مدل بین ۲ تا ۶ سال است. کاربر می بایست شرایط نگهداری را به درستی رعایت کند تا آسیبی به این وسیله الکترونیکی حساس وارد نشود. بد نیست بدانید که شرکت های سازنده حتی در مدل های بسیار ظریف نیز مدار های الکترونیکی پیچیده ای را بکار می برند که با کوچک ترین آسیب ممکن است تسهیل و اصلاح مشکلات شنوایی تحت تاثیر قرار گیرند.
سطحی نگری را کنار بگذارید، تفاوت فاحشی بین نگهداری سمعک با دیگر وسایل پزشکی معمول مانند عینک وجود دارد. فقط می بایست پس از مشورت با ادیولوژیست تمامی عوامل آسیب زا را شناسایی کنید.

چه موقع نیاز به تعمیر و تنظیم سمعک ویدکس است؟

برای اینکه درک بهتری از شرایط نگهداری داشته باشید جزئیات بیشتری درباره عوامل آسیب زای سمعک ویدکس تشریح می شود. رطوبت، دما و آسیب های فیزیکی از رایج ترین عواملی هستند که بر قدرت شنیداری سمعک تاثیر می گذارند و ممکن است حتی مجبور شوید هزینه دوباره ای برای خرید متحمل شوید.

عوامل آسیب زای محیطی بر قدرت سمعک ویدکس

استفاده از حتی مدل های میان رده و پایین رده برند ویدکس تجربه تکرار ناشدنی را برای کاربران سمعک به ارمغان می آورد که به راحتی به وجد می آیند بی جهت نیست که همواره از پرفروش ترین ها محسوب می شوند اما این وسایل الکترونیکی نیز در صورت افتادن از ارتفاع و یا نگهداری در شرایط نامطلوب محیطی مانند گرمای شدید و یا سرمای مستقیم، کارایی آن تحت تاثیر قرار می گیرد. رطوبت نیز از دیگر عوامل رایجی است که به سمعک آسیب می رساند. 

مقدمات لازم برای نگهداری از سمعک ویدکس کدام است؟

تعمیر و تنظیم سمعک ویدکس اگرچه کمک می کند بار دگر افراد خوب بشنوند اما اگر مقدمات لازم را رعایت کرد شاهد کارایی بیشتری در طولانی مدت خواهید بود علاوه بر اینکه در هزینه ها نیز کاهش محسوسی صورت می گیرد.
 پیشنهاد می شود همواره سمعک خود را در جایی ایمن نگهداری کنید که علاوه بر نبود شرایط آسیب زا مانند رطوبت و دما، کودکان نیز نتوانند به آن دسترسی داشته باشند. 

تاثیر دما بر کارایی سمعک ویدکس

اگرچه برای خرید سمعک نیاز است مبالغ زیادی کنار گذاشت اما با کوچک ترین شرایط نامساعد محیطی مانند گرمای بالا یا سرمای زیاد در کارایی آن خدشه وارد می شود و می بایست حتما برای تعمیر و تعویض قطعات به افراد متخصص مراجعه کرد. 
کاربران ساکن محیط هایی که رطوبت و تعریق امری طبیعی است، چالش دو چندانی برای نگهداری سمعک دارند. متاسفانه برخی از افراد در نگهداری سمعک ویدکس چندان خوب عمل نمی کنند و شوفاژ، کولر و حتی اجاق گاز را برای خشک کردن سمعک انتخاب می کنند در حالیکه این رفتار آسیب زا بر مقاومت ترین سمعک ها نیز اثر منفی دارد. سرویس منظم می تواند کمک شایانی به نگهداری از این وسیله داشته باشد.

مطلوب ترین شرایط برای نگهداری سمعک ویدکس

سمعک های درون گوشی یا ITE معمولا در رطوبت نسبی بین ۴۰ تا ۷۰ درصد و شرایط دمایی ۳۶، ۳۷ درجه عملکرد خارق العاده ای دارند و می توانند در تسهیل و اصلاح شنیداری به کاربران کمک شایانی کنند. 
وجود رطوبت به اشکال مختلف از تعریق و یا حتی قرار گرفتن در ظرف آب، افتادن در وام حمام یا استخر سبب می شود نتوانید باکیفیت بشنوید و می بایست برای سرویس آن را نزد افراد متخصص ببرید. فراموش نکنید اغلب سمعک ها در برابر آب و رطوبت مقاوم نیستند و حتما می بایست پس از استحمام نیز زمانی سمعک را بکار ببرید که گوش ها کاملا خشک شده باشند.

جلوگیری از تعمیر و تنظیم سمعک ویدکس  با مراقبت و نظافت درست

تولید جرم گوش اتفاق طبیعی است که حتی پس از استفاده از سمعک نیز وجود خواهد داشت اما می بایست برای اینکه کیفیت شنیدن تحت تاثیر قرار نگیرد حتما نظافت محفظه ها و سوراخ های سمعک را جدی گرفت. 
استفاده از دستمال تمیز و خشک کمک می کند بتوان میکروفون و پورت صدا را نیز از آلودگی ها رها کرد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید ماهیت جرم گوش با توجه به اینکه از نمک و اسید تشکیل شده، روند آسیب رسانی به سمعک را نیز دو چندان می کند بنابراین برای اینکه بتوانید با سمعک صدای گرم و استاندارد را بشنوید باید پیوسته آن را تمیز کنید علاوه بر آنکه جلوگیری از تعمیر و تنظیم سمعک ویدکس  نیز رخ می دهد.

نقش باتری در طول عمر سمعک ویدکس

سمعک بدون باتری نمی تواند معمول ترین صدا ها را نیز منتقل کند و شما تنها از وسیله ای استفاده می کنید که نتیجه خاصی ندارد. برخی از کاربران ‌نمی دانند که برای جا زدن باتری می بایست به قسمت های مثبت و منفی آن توجه کنند که این اتفاق در رمزگشایی اصوات محدودیت های جدی را فراهم می ‌کند. 

تعمیر و تنظیم سمعک ویدکس در زمان مشاهده نویز

برخی از کاربران با مشکل نویز سمعک مواجه هستند. این اتفاق برای افرادی که به تازگی شروع به استفاده از سمعک کرده اند و در مرحله اخت پذیری و عادت بسر می برند رایج تر است. درست جا نگرفتن سمعک در گوش از عوامل موثری است که سبب نویز می شود. 
کارشناسان نیز معتقدند گاه قالب سمعک مناسب نبوده که چنین اتفاقی را رقم می زند. توصیه می شود اگر مایلید با نویز سمعک مواجه نشوید و قدرتمند بشنوید، شرایط نگهداری را نیز دقت کنید که جرم گوش به انسداد میکروفون و پورت صدا نیز منجر می شود. 

تعمیر نویز سمعک ویدکس چگونه است؟

گاه برای خلاص شدن از نویز سمعک ویدکس تنها خارج کردن آن و استفاده دوباره راه گشاست اما در مواردی نیاز است که اندازه گنبدی سمعک تعویض شود. برای اینکه دید بهتری نسبت به تعمیر و تعویض قطعات سمعک ویدکس داشته باشید، سعی کرده ایم معمول ترین اتفاقات را بیان کنیم تا وقت و انرژی شما کمتر گرفته شود.

خرابی سمعک ویدکس چگونه رخ می دهد؟

در صورت اتمام باتری و یا نداشتن شارژ ممکن است فکر کنید سمعک دچار آسیب جدی شده است اما با تعویض باتری می توانید شاهد باشید که این وسیله الکترونیکی همچون روز اول قدرتمند ظاهر می شود.
 انسداد تیوپ یا لوله گیرنده سمعک ویدکس بر کارایی آن تاثیر مخربی دارد اما می توان با تمیز کردن و باز کردن انسداد شاهد بود که تسهیل و اصلاح مشکلات شنوایی به راحتی صورت می گیرد. ضربه و آسیب به سمعک نیز اتفاقی معمول است، متخصص و تعمیرکار می تواند با هزینه معقول این وسایل مدرن و جذاب را تعمیر کرده تا از کیفیت آن ها بهرمند شوید.

تنظیم صدای سمعک چگونه صورت می گیرد؟

گاه کاربر از قدرت شنیداری سمعک رضایت چندانی ندارد علی رغم آنکه از نسل جدید تکنولوژی استفاده می کند. انسداد تیوپ و لوله گیرنده ممکن است علت این اتفاق باشد. نگران نباشید، شما نیز می توانید برای مراقبت از سلامتی شنیداری و شنیدن مطلوب با چک کردن قسمت گنبدی سمعک و تمیز کردن بار دگر در رمز گشایی اصوات موفق ظاهر شوید. 
زرد شدن قسمت گنبدی سمعک می تواند نشان از حجم زیادی از جرم باشد که می بایست با تمیز کردن کمک کرد بار دگر لذت شنیداری فوق العاده را تجربه کرد اما گاه علت کم شنیدن صدا به دلایل مختلف است که نیاز است برای تعمیر و تعویض سمعک ویدکس و قطعات به کلینیک های تخصصی مراجعه کرد.

اگر سمعک ویدکس خوب کار نکرد، چه باید کرد؟

سمعک ها ظاهری ساده دارند اما برای اینکه بتوان از کارایی آن ها بهره برد و قدرتمند شنید می بایست نکاتی را رعایت کرد. روشن بودن سمعک نخستین قدم است، سپس باید با چک کردن محل باتری ها و اطمینان از شارژ آن ها متوجه شد که چرا سمعک خوب کار نمی کند. 
متاسفانه برخی به دلیل ناآگاهی شرایط محیطی را از نظر وجود رطوبت، دما و آلودگی های معمول رعایت نمی کنند که سبب می شود حتی جدید ترین نسل آن ها نیز نتوانند حس خوب شنیداری را منتقل کنند. در صورتیکه پس از مدتی احساس می کنید اصوات به شکل نامفهوم شنیده می شوند ممکن است خبر از اتمام باتری بدهد. می توانید با تعویض آن بار دگر قدرتمند بشنوید.
اتفاقات ساده که به کاهش کیفیت صدای سمعک ویدکس منجر می شوند
گاه باتری سمعک به دلایل مختلف دچار آسیب می شود که می توان با تعویض به موقع سبب شد بار دگر افراد از موهبت شنیدن بهرمند شوند. 
کیپ شدن فیلتر سمعک با جرم گوش حتی در قدرتمندترین این وسایل الکترونیکی نیز تاثیر گذار است و سبب افت شنوایی می شود. کاربرانی که سال هاست با سمعک انس گرفته اند اغلب می توانند خود فیلتر را تعویض کنند اما در صورت نداشتن مهارت نیاز به نگرانی نیست، متخصصان و کارشناسان می توانند در اندک زمانی خیالی آسوده را برای کاربران به ارمغان آورند.

خیس شدن سمعک ویدکس

اگر ناخواسته سمعک شما در تماس با رطوبت قرار گرفت، بجای اعمال ناشیانه مانند خشک کردن در معرض باد کولر و یا شوفاژ می توانید از باد ملایم سشوار استفاده کنید.

سوت زدن سمعک ویدکس

شاید خنده دار باشد اما برخی از کاربران سمعک را به درستی استفاده نمی کنند که‌ منجر به سوت زدن می شود اما در مواردی نیز جرم گوش و یا عدم تنظیم درست سبب این اتفاق است.

برای مراقبت از سمعک ویدکس چه باید کرد؟

فراموش نکنید سمعک ها فارغ از برند جزء وسایل الکترونیکی گران قیمت دسته بندی می شوند که نگهداری درست می تواند به کارایی خیره کننده منجر شود و تسهیل و اصلاح مشکلات شنیداری را فراهم کند. برای مشاهده کارکرد مناسب سمعک ویدکس می بایست شرایط زیر را در نظر داشته باشید:
● حرارت و رطوبت از جمله عوامل مخرب سمعک ویدکس محسوب می شوند که حتی در کوتاه مدت آسیب جدی به این وسیله وارد می کنند.
● پاک کردن سمعک می بایست مطابق دستور ادیولوژیست صورت گیرد در غیر اینصورت ممکن است به قطعات آن آسیب برسانید.
● موم و ترشحات گوش هر چند وقت یکبار باید از سطح سمعک پاک شوند.
● اسپره های مو و فرآورده های بهداشتی نمی توانند به پاک کردن سطح سمعک کمک کنند. 
● زمانی که قصد استفاده از سمعک ویدکس را ندارید بهتر است آن را خاموش کرده و در جای امن قرار دهید.
● خالی شدن باتری را جدی بگیرید و با تعویض آن به طول عمر سمعک کمک کنید.

هزینه تعمیر سمعک ویدکس

سمعک ها همچون دیگر وسایل الکترونیکی حتی اگر مجهز به آخرین نسل تکنولوژی باشند می بایست پس از گذشت مدتی سرویس و تعمیر شوند. البته می توان با رعایت نکات موثر در استفاده از سمعک و رعایت شرایط نگهداری شاهد کارایی آن تا چندین سال نیز بود. سرویس سمعک با هزینه نه چندان بالا صورت می گیرد علاوه بر اینکه کمک می کند از هزینه های هنگفت تعمیرات و تعویض نیز در امان ماند.
هزینه تعمیر سمعک ویدکس بسته به شدت عارضه، مدل، قطعات آسیب دیده و... تعیین می شود اما بطور کلی کارشناسان بیان می کنند که تعمیر و تعویض میکروفون و رسیور چندان نگران کننده نیست و با مبالغ اندک نیز می توان شاهد بازگشت قدرت شنوایی بود اما در صورت آسیب دیدن آمپلی فایر سمعک باید مبالغ زیادی کنار بگذارید که ممکن است فشار اقتصادی را نیز متحمل شوید. پیشنهاد می شود قبل از آن که سمعک ویدکس را برای تعمیر و تنظیم ببرید حتما دقت کنید که کارکنان کلینیک مربوطه از علم، دانش و تجربه کافی برخوردار هستند

نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.