کمپانی ویدکس در سال ۱۹۵۶ توسط خانواده های توفهلم و وسترمن در کشور دانمارک تاسیس شد وامروزه نیز مدیریت این کمپانی به عهده ی همین خاندان است.

ویدکس یکی از کمپانی های مطرح در زمینه سمعک و تجهیزات شنوایی است  که به دلیل فرمول تجویزی و همچنین شیوه ی پردازشی منحصر بفرد خود شناخته شده است.

تولید سمعک های گروه Senso که اولین سمعک کاملا دیجیتال داخل گوش در جهان بود، نام کمپانی ویدکس را بیش از پیش مطزح کزد. ویدکس این سمعک را براساس مدل تحقیقاتی ای که کمپانی اتیکن در همان سال ارائه داده بود، طراحی و تولید کرد.

کمپانی ویدکس با گذشت بیش از پنجاه سال کار و تجربه، امروزه یکی از برندهای قدرتمند در زمینه ی طراحی و تولید سمعک های دیجیتال در جهان می باشد. ویدکس به استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، پیشرفت زیادی در مسیر تولید سمعک های هوشمند وایرلس داشته اشت و با تولید محصولات و خدمات ویژه ی خود توانسته است با اقبال عمومی بسیار خوبی روبرو شود.

شرکت ویدکس در سال ۲۰۱۸ همراه با شرکت سیوانتوس (یکی از بزرگترین برندهای سمعک و محصولات شنوایی که مال برند سیگنیا و چند برند دیگر نیز می باشد) تصمیم گرفتند، بطور مشترک کمپانی WS Audiology را به عنوان سومین تولید کننده ی بزرگ محصولات شنوایی تاسیس کنند.

این شرکت جدید که از ادغام دو کمپانی سیوانتوس و ویدکس بوجود آمده است، از سال ۲۰۱۹ آغاز به کار کرده است.

سمعک های ویدکس نیز دارای انواع مختلفی از جمله مدل های پشت گوشی و داخل گوشی هستند که هرکدام در سطح های تکنولوژی مختلفی به بازار عرضه می شوند. مدل نامگذاری سمعک های ویدکس به این صورت است ک نام تجاری محصول، سطح فناوری و مدل پشت گوشی یا داخل گوشی بودن را شامل می شود. 

اگر پرسش بیشتری داشتید می توانید با شماره تلفن ۰۹۰۴۴۷۱۵۷۴۷ تماس حاصل نمائید.

.
سلام. روزتون خوش شما سمعک ویدکس تعمیر هم می کنید؟ سمعک من چند روزه وزوز میکنه خیلی اذیتم میکنه.
آقانوری
.
@#۱ بله ما تعمیر سمعک ویدکس هم انجام میدیم. در قسمت تماس با ما با شماره ی ما تماس بگیرید راهنماییتون میکنیم برای مراجعه و تعمیر
پشتیبانی آوا کاوان
.
سلام. سمعک ویدکس موجود دارین؟ و اینکه الان باتوجه به کرونا میشه به نمایندگی حضوری مراجعه کرد یا خیر؟ ممنونم
امیرحسین
.
@#۲ سلام. بله موجود داریم، بستگی به مدل موردنظر شما داره. ما خدمات ارائه میدیم در حال حاضر. منتها ترجیح بر عدم حضور مراجع هست. اگر مایل باشید براتون پیک میشه. اگر حضورتون لازم باشه وقت ها با فاصله داده میشن که خلوت باشه و پروتکل های بهداشتی هم کاملا رعایت میشن
پشتیبانی آوا کاوان
.
سلام. من سمعک ویدکس دارم شارژیه. خیلی راضیم ازش. فقط الان جندوقته شارژش انگار خراب شده سخت شارژ میکنه. شما شارژر هم تعمیر می کنین؟
نازنین فاطمه
.
@#۳ سلام و روز بخیر. تماس بگیرین لطفا راهنماییتون میکنیم حتما
پشتیبانی آوا کاوان
.
سلام. من هفته پیش خرید کردم ازتون برای دخترم. سمعکشو عوض کردم داخل گوشی براش گرفتم. خیلی هم عجله داشتم. این چند روزه خیلی بهتر میشنوه. به تمام صداها واکنش میده و جواب میده. خواستم اینجا ازتون تشکر کنم. حیلی خوب من رو راهنمایی کردین و خیلی از خریدم راضیم
علی ماهیان
.
@#۴ سلام آقای ماهیان عزیز. ممنون از بازخوزدتون. خوشحالیم که راضی هستین و تونستیم به دختر دوست داشتنی مون کمک کنیم. اگر مشکلی بود در خدمت هستیم.
پشتیبانی آوا کاوان
.
من میخوام سمعکمو عوض کنم چون قطعاتش دیگه وارد نمیشه که تعمیر کنم. ویدکس بهتره یا اتیکن؟ هم از نظر قیمت هم از نظر کیفیت. هزینه اش نمیخوام زیاد بشه.
فدایی
.
@#۵ سلام. روز شما بخیر. بستگی به نیاز شما داره، باید اول ویزیت بشین. هر دو در رده ی سمعک های قیمت مناسب هستن و از نظر کیفیت هم، خیلی خوب هستند. با ما تماس بگیرید، مراجعه کنید برای ویزیت و اودیومتری تا سمعک مناسب رو براتون انتخاب کنیم.
پشتیبانی آوا کاوان
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.