سمعک ویدکس از استاندارد ترین و معتبر ترین سمعک های حال حاضر دنیاست که می تواند در کاهش مشکلات شنوایی بسیار موثر باشد اما فراموش نکنید که بهبودی یک شبه اتفاق نمی افتد بلکه این گروه از وسایل الکترونیکی جذاب و مدرن کمک می کنند اصوات در طبیعی ترین حالت ممکن شنیده شوند با ما همراه باشید تا با برخی مدل های آن بیشتر آشنا شوید.

عارضه ای بنام کم شنوایی 

اگر مشکوک به مشکلات کم شنوایی هستید حتما می بایست به متخصص شنوایی شناس مراجعه کنید تا از راهکار های درمانی همچون سمعک بهره ببرید. مشکلات افت شنوایی اگرچه در ظاهر تنها یک بیماری بنظر می رسند اما روند غیر قابل پیش بینی و پستی و بلندی های عوارض آن ها بر تمامی بخش های زندگی تاثیر می گذارند‌. در صورت بی توجهی به درمان به ویژه استفاده از سمعک های استانداردی همچون ویدکس این فراز و نشیب ها تبعات جبران ناپذیری را به دنبال دارند. 

نگاهی به سمعک ویدکس 

کمپانی ویدکس برای مراقبت از سلامت شنیداری میلیون ها انسان از سال ۱۹۵۶ تا به کنون خدمات ارزنده ای ارائه کرده است. 
پشتیبانی قدرتمند و تولیدات استاندارد از مهمترین خصوصیات این کمپانی هستند که مرهون تلاش خاندان توفلم و وسترمن است که در همان روز های نخست که در کشور دانمارک شروع به فعالیت کردند سرلوحه کار خویش قرار دادند. 
از مهمترین مزایای سمعک های ویدکس وضوح بالا، متریال با کیفیت و شیوه پردازشی خارق العاده است که سبب شده در این صنعت همواره از رقبا یک سر و گردن بالاتر باشد و افراد کم شنوا را کمک کنند قدم به قدم در مسیر دستیابی به شنوایی طبیعی گام بردارند. 
سمعک های گروه SENSO از برترین محصولات شرکت ویدکس هستند که پس از رونمایی تکنولوژی کاملا دیجیتال داخل گوش برای نخستین بار همگان را شگفت زده کردند و توانستند حتی افراد سخت پسند را نیز مجاب کنند تا با پشتیبانی آن ها در رمز گشایی اصوات محیطی موفق شوند.
مشکلات شنوایی بسیار شایع هستند و در گوشه گوشه دنیا رنج و سختی بسیاری را به میلیون ها انسان تحمیل کرده اند. این شرکت نیز در ۱۵۰ کشور نمایندگی فعال جهت ارائه خدمات راحت و بدون دردسر دایر کرده است تا سلامتی شنیداری هیچ فردی قربانی نبود امکانات نشود.

محبوبیت سمعک ویدکس

یکی از دغدغه های مرسوم بین کاربران این است که چگونه مطمئن شوند سمعک ویدکس در کاهش افت شنوایی آنان نیز تاثیر گذار است. 
علاوه بر تجربه درخشان کاری کمپانی ویدکس بیش از نیم قرن، امکانات و تجهیزاتی که در این شرکت وجود دارند می تواند این اطمینان را به هر فرد با هر سلیقه و بودجه بدهد که متناسب با شرایط خود بهترین انتخاب داشته باشند. 
نخستین سمعک های دیجیتال در این شرکت رونمایی و عرضه شدند که سبب شد مهر تاییدی بر تخصص و مهارت کارکنان باشد.
تولید سمعک های هوشمند وایرلس این کمپانی را می توان نمادی از ادغام ابتکار، تکنولوژی و علم دانست که تجربه لذت بخشی را برای افراد در رمزگشایی اصوات فراهم کرده است به طوری که دیگر خبری از صدا های آزار دهنده زمینه همچون نویز و همهمه نیست.
 WS Audiologکه بعنوان سومین تولید کننده تجهیزات شنوایی شناخته می شود در واقع حاصل فکر دو کمپانی ویدکس و سیوانتوس است که در سال ۲۰۱۸ اتفاق افتاد. سیوانتوس پیش از آن مدل های مختلف سمعک سیگنیا، رکستون، AM و ادیو سرویس را نیز با استاندارد های نوین دنیا تولید و عرضه کرده بود که استرس و اضطراب ناتوانی شنوایی را از دوش بسیاری از افراد برداشته بود.
 اما سال ۲۰۱۹ را می توان آغاز فعالیت رسمی کمپانی WS Audiolog دانست که هم اکنون همچون الماس در صنعت سمعک و تجهیزات پزشکی می درخشد.
 ایده های جذاب و لوکس طراحی، تکنولوژی قدرتمند و قیمت مقرون به صرفه در محبوبیت محصولات آن بی تاثیر نبوده است.
انواع سمعک های ویدکس کدامند؟
تقسیم سمعک ها فارغ از کمپانی معمولا بر اساس فاکتور هایی مانند سیستم پردازشی، تکنولوژی و اندازه ظاهری صورت می گیرد. برای این که آگاهی شما نیز درباره انواع سمعک ویدکس بیشتر شود در ادامه گریزی کوتاه به این نامگذاری می زنیم.

سیستم های پردازشی وایرلس یا بیسیم در کمپانی ویدکس

  • E-Platform (2018)‎: Evoke
  • U-Platform (2015)‎: Unique
  • TRUE-ISP (2013)‎: Dream
  • C-ISP(2009)‎:Clear &super
  • سیستم های پردازشی بدون وایرلس
  • Flex (2012)‎: Menu
  • DUAL-ISP(2008)‎: Mind
  • ISP (2005)‎: Passion115, Passion110, Passion105, Inteo, Aikia, Flash & Real

اگر ملاک خرید شما برای سمعک های ویدکس سطح تکنولوژی است، باید بدانید که شامل این موارد هستند: MID, Value, Basic و High End که با افزایش سطح تکنولوژی هزینه آن نیز افزوده می شود.
از دیگر ویژگی های خاص این کمپانی استفاده از اعداد برای نمایش سطح تکنولوژی سمعک است تا افراد راحت تر پی به قدرت و تکنولوژی آن ببرند. 
اگر به دنبال سمعک های با تکنولوژی High End هستید بهتر است آن هایی که شماره ۴۴۰ دارند را خریداری کنید. شماره ۳۳۰ بیانگر سطح تکنولوژی MID بوده و تکنولوژی Value و Basic را به ترتیب با شماره های ۲۲۰ و ۱۱۰‌ نمایش می دهند. 
از دیگر ویژگی های جالب محصولات ویدکس استفاده از اعداد برای سمعک های بدون وایرلس است که معمولا شامل اعداد ۳، ۵ و ۱۰ هستند.
همانطور که اشاره شد از مهمترین پارامتر هایی که در قیمت سمعک ویدکس تاثیر گذار هستند، سیستم پردازشی و سطح تکنولوژی است. 
پیشنهاد می شود برای اطلاع دقیق از قیمت حتما به واحد های فروش معتبر مراجعه کنید اما بد نیست بدانید که اگر خواهان محصولاتی با تکنولوژی High End هستید مبالغ بالاتری باید در نظر بگیرید.

نامگذاری سمعک های وایرلس ویدکس متناسب با شکل ظاهری

Fashion و Fashion Power

این گروه از سمعک ها از نظر ظاهری مناسب قرار گرفتن در پشت گوش هستند.

Fashion Mini

اگر مایل نیستید سمعک پشت گوشی شما چندان واضح دیده شوند خرید این نوع سمعک ها بسیار مناسب است.

CICو CIC Micro

این گروه از سمعک ها برای افراد سخت پسندی که به دنبال سمعک های نامرئی هستند بسیار توصیه می شود. 

XP

این نوع سمعک ها معمولا داخل گوش قرار می گیرند.

سمعک های رسیور داخل کانال

این نوع از سمعک ها شامل دو مدل هستند که بر اساس سایز باتری تقسیم بندی می شود بطوری که Passion بیانگر اندازه باتری سایز ۱۰ و Fusion بیانگر داشتن باتری سایز ۳۱۲ است. 

Super

این نوع سمعک ها علاوه بر این که در گروه رسیور داخل کانال قرار می گیرند، اندازه باتری آن ها معمولا سایز ۶۷۵ است.

نامگذاری سمعک های بدون وایرلس

۹ و ۱۹ معرف سمعک هایی هستند که باید در پشت گوش قرار گیرند و بشدت قدرتمند نیز هستند. 

Micro

این گروه اگرچه جز سمعک های پشت گوشی هستند اما طراحی ظریف و کوچک معمولا از دیده شدن آن ها جلوگیری می کند‌.  

X

به سمعک های داخل گوشی ویدکس X گفته می شود. 

۳۸

علاقمندان به داشتن سمعک های استاندارد ویدکس که از نظر انتقال اصوات نیز قدرتمند باشند می توانند این نوع وسیله الکترونیکی که برای پشت گوش مناسب هستند را خریداری کنند. 

سمعک Evoke ویدکس

کمپانی ویدکس همواره از نوآوران این صنعت یاد می شود که با طراحی های ظریف و خاص، کیفیت ارزنده ای را به کاربران هدیه می بخشد. پس از رونمایی از سمعک Evoke نگاه پزشکان و متخصصان شنوایی شناس نیز به آن جلب شد. این اتفاق بی ارتباط با داشتن تکنولوژی پیشرفته یادگیری ماشین نبود. در واقع کاربرد این تکنولوژی که بر اساس هوش مصنوعی خدمات رسانی می کند سبب شده که رنج و سختی تعلم و یادگیری بشدت کاهش یابد. 
تنظیم خودکار سمعک علاوه بر این که یکی از رویا های شرکت های تولیدی است، چالشی جدی برای کاربران نیز بوده است تا از کارایی بهتر سمعک بهره ببرند.
شنیدن درست اصوات علاوه بر این که به نقش آفرینی کامل افراد در تمامی حوزه ها کمک می کند بلکه به لحظه لحظه زندگی چاشنی می بخشد تا قبل از این که تنظیم خودکار سمعک ها عملی شود، افراد نمی دانستند که در محیط های مختلف چگونه با یک برنامه علاوه بر تسهیل و اصلاح مشکلات شنوایی لذت شنیداری را نیز داشته باشند.
 تنظیم خودکار اگرچه ساده به نظر می رسد اما دست انداز های زیادی پیش روی آن بود. انتخاب صدای اصلی برای تقویت، کاهش همهمه و نویز برای هر فرد ممکن است متفاوت باشد. علاوه بر پارامتر های استاندارد که در این انتخاب تاثیر گذارند، گاه سلیقه شخصی نیز می تواند با تنظیم خودکار تداخل ایجاد کند. 
این ها تنها بخشی از مشکلات و چالش های پیش روی کمپانی ها بوده اند تا بتوانند همچون دنیای واقعی کمک کنند افراد در مکان های خاص و در لحظه آنچه را که مایل هستند بشنوند.
 بنابراین داشتن سمعکی انطباق پذیر با محیط که تنظیمات آن پیوسته بروز شود کار راحتی نبود. برخی از کارشناسان معتقد بودند که می بایست سمعکی مدرن و جذاب داشت که علاوه بر شنیدن اولویت های فردی، قابلیت انتقال آن به افراد دیگر نیز میسر شود.
مدیر عامل شرکت ویدکس آقای Jorgen Jensen در توصیف این سمعک چنین نظری دارند: "سمعک‌ Evoke بعنوان پرچم دار سمعک های هوشمند امکاناتی را با کارایی خیره کننده عرضه می کنند که به سختی می توان پذیرفت تنها یک وسیله الکترونیکی است. سطح بالای فناوری به آن مزیتی بخشیده که صفت واقعاً هوشمند برازنده آن است".
 از دیگر قابلیت های این سمعک پتانسیلی است که با استفاده از یادگیری ماشین فراهم کرده و میلیون ها کاربر می توانند از تقویت بهتر اصوات بهرمند شوند و صدای مطلوب را بشنوند. 
رونمایی از سمعک Evoke در سال ۲۰۱۸ صورت گرفت از مشخصات اصلی آن می توان به برخورداری از E-Platform و فناوری Fluid sound تولید شده اشاره کرد علاوه بر اینکه داشتن بلوتوث ۴/۲ GHZ و اپلیکیشن کنترل نیز دلی قرص را برای کاربر در زمان استفاده از گوشی های هوشمند و تبلت به ارمغان می آورد. 
سمعک ها تا به کنون اگرچه تلاش می کردند در محیط های مختلف تجربه شنیداری جذابی را فراهم کنند اما آنچنان که می بایست رضایت صد درصدی فراهم نمی شد اما تکنولوژی صدا در این نوع سمعک از ماندگارترین نقاط قوت عنوان می شود.


همچنین بهینه سازی اصوات و کاهش انتقال صدا های زمینه فرصتی شگرف فراهم می کند تا بتوان درک بسیار خوبی از جمع های مختلف و دورهمی ها داشت. 
در واقع اصول تنظیمی متناسب با محیط صورت می گیرد و یک تجربه باور نکردنی را در اختیار کاربر قرار می دهد. این اتفاق با توجه به اینکه افراد در طی شبانه روز ممکن است در محیط های مختلفی حضور یابند بشدت نیاز بود و بعنوان سیستم آنالیز صدا تصویر شنیداری بهتری در اختیار می دهد. 
یکی از دلایل عمده مراجعه به ادیولوژیست، بیان نواقص و مشکلات سمعک هاست اما سمعک های گروه Evoke نه تنها چنین ضعفی ندارند بلکه این چالش عظیم را از روی دوش فرد برداشته اند و در هر محیط شنیداری به راحتی می توانند رمز و راز اصوات را متوجه شوند. 
البته مزیت ها به همینجا ختم نمی شود، فناوری جدید Sound Sense شرایطی بینظیر فراهم می کند تا کاربران صدا های مورد علاقه را شنیده و درک کنند که به نمایش بهتر نیز منجر می شود. البته باید در نظر داشت که کارایی خیره کننده این نوع سمعک یک شبه اتفاق نمی افتد بلکه پس از دسته بندی اولویت های شخصی می توان از قدرت تشخیص و فناوری هوشمند آن لذت برد.

دیگر امکانات

خصوصیات منحصر به فرد و مهیج این نوع سمعک همچنان ادامه دارد. تکنولوژی Widexlink و اپلیکیشن Tonelink امکانی فراهم کرده است که به راحتی می توان به گوشی موبایل نیز متصل شد. کاربران آیفون نیز می توانند از مدل Fusion 2 بهره ببرند. 
همچنین نگهداری از آن چندان سخت نیست، با توجه به اینکه مجهز به درجه حفاظت IP68 و پایداری نسبت به آب است. گروهی از مدل های آن دارای باتری سمعک قابل شارژ Zpower هستند.

انواع مدل سمعک Evoke

شرکت مجهز و مدرن ویدکس سمعک Evoke را نسبت به فاکتور تکنولوژی در چندین سطح تولید و عرضه می کند که می توان از آن ها به Mid, Basic, Value و High End اشاره کرد. 
برای تمامی سلیقه ها بسته به شدت عارضه مدل های نامرئی IIC و CIC، داخل گوشی ITC و ITE،  پشت گوشی نیز وجود دارد تا بتوانند قدرتمند بشنوند و از طراحی زیبا و خاص آن لذت ببرند. 
در سمعک Evoke نیز سطح تکنولوژی ارتباط مستقیمی با قیمت آن دارد. اگر نمی خواهید هزینه چندانی کنید، خرید سمعک E-110 توصیه می شود اما علاقمندان به تهیه سمعک E- 440 می بایست هزینه گزافی را بپردازند.

دیگر مدل سمعک ویدکس

ویدکس از بهترین و مجهزترین تولید کنندگان سمعک عنوان می شود که توانست با عرضه سمعک های دیجیتال انقلابی در این صنعت رقم بزند.
 اگر مایلید سمعک خود را از شرکتی خریداری کنید که علاوه بر تجربه درخشان فعالیت دارای تجهیزات جدید و بروز است می توانید محصولات ویدکس را امتحان کنید که ارائه خدمات پس از فروش و ضمانت اصل بودن کالا بر جذابیت موضوع می افزاید. 
سمعک از کالا های پزشکی است که حتما می بایست متخصص ادیولوژیست بسته به شرایط فردی آن را تجویز کند.
کمپانی ویدکس نیز برای هر فرد فهرستی از قدرتمند ترین سمعک ها را پیش رو قرار داده تا رنج و سختی کم شنوایی به راحتی کاهش یابد. استقبال روز افزون کاربران بی ارتباط با ارائه نوین ترین سمعک های جدید نیست. در ادامه به برخی از مدل ها بیشتر اشاره می شود:

Widex Beyond

این نوع سمعک پیش ساز برای آیفون است تا رمزگشایی از اصوات و لذت از شنیدن بهتر صورت گیرد. از خصوصیات منحصر به فرد آن می توان به داشتن تکنولوژی صدای برتر، امکان برقراری بلوتوث و کنترل شنوایی با استفاده از Iphone و Android فراهم اشاره کرد. 
در واقع طراحی، تولید و عرضه این سمعک با این هدف صورت گرفته که علاوه بر شنیدن بدون فشار روانی، دغدغه تماس تلفنی و گوش دادن به موزیک و حضور پررنگ در مراودات کلامی به بهترین شکل ممکن رخ دهد. 

Widex Unique

این سمعک فرا هوشمند همواره در استراتژی های درمانی ادیولوژیست ها به چشم می خورد که در بهبود توانمندی شنیداری با امکانات بینظیر پیشنهاد می شود. 
اگر به دنبال صدای واضح، شفاف و رسا هستید می توانید از ویژگی پردازش یکپارچه اصوات آن بهره بگیرید که همچون گوش طبیعی تجربه خوشایندی را ارزانی می دارد.
 افرادی که همواره در محیط های مختلف به ویژه پر سر و صدا حضور دارند دیگر چالشی نخواهند داشت. از دیگر قابلیت های آن می توان به داشتن ۱۶۲ مدار پردازشگر صدا اشاره کرد تا افراد اگر قصد دارند اوقات فراغت خود را با شنیدن موسیقی سپری کنند از این شاهکار آوایی لذت ببرند.‌
برای اینکه بتوان اصوات بلند و یا آهسته را پیش بینی و درک کرد دغدغه ای از نظر کیفیت وجود نخواهد داشت. تکنولوژی ردیاب گفتار و سرکوب گر نویز شناسایی اصوات را در بهترین حالت ممکن فراهم می کنند و فرآیند عادت پذیری و اخت شدن گوش با این وسیله اعجاب انگیز با توجه به طراحی خاص و جذاب بدون چالش خواهد بود. 

Widex Menu

این نوع سمعک با توجه به قیمت معقولی که دارد، طرفداران بسیاری دارد علاوه بر اینکه مزایایی همچون کیفیت خیره کننده اصوات را فراهم می کند که بی ارتباط با داشتن ۳۷ مدار پردازشگر صوت نیست. اگر کم شنوایی سبب شده که مشکلات دیگری نیز از این عارضه بیرون آیند می توانید این مدل را به ادیولوژیست خود در زمان مشاوره و غربالگری پیشنهاد دهید. 

Widex Vital

این سمعک فول دیجیتال به نوعی پرچم دار نیز محسوب می شود ‌که با توجه به امکانات بینظیر، قیمت بسیار پایینی نیز دارد. از مهمترین مزایای آن می توان به وجود ۶ کانال و باند فرکانسی و داشتن بیش از ۱۴ مدار پردازشگر همزمان صوت اشاره کرد تا کاربران بتوانند از این وسیله الکترونیکی محبوب صدای گرم و خاص بشنوند.

Widex Custom

این نوع سمعک برای علاقمندان سمعک های داخل گوشی تولید و عرضه شده است اما قابلیت شنیداری آن بشدت بالاست و کاربران می توانند متناسب با انتظارات و شرایط خود مدل های مختلف را خریداری کنند. 
از مهمترین ویژگی های آن علاوه بر کیفیت بالای صدا می توان به عدم انتقال نویز اشاره کرد، بی جهت نیست که محبوبیت بالایی دارد.

Widex Rechargeable 

این نوع سمعک برای افرادی مناسب است که همواره در محیط های مختلف حضور پررنگی دارند. قابل شارژ بودن سبب شده بتوان در ساعات متمادی نیز بدون نگرانی از آن بهره ببرند که مهمترین مدل های این گروه Beyond Z و Widex Evoke Fusion 2 Z مطرح شده است. در ادامه به امکانات جانبی دو سمعک پر فروش ویدکس اشاره می شود.

Widex Mind

کمپانی ویدکس تنها در این سمعک دو سطح از برترین پردازشگر های صدا را بکار برده تا افراد در سنین مختلف با شدت عارضه متنوع شنیداری لذت بالایی ببرند.
 از دیگر امکانات آن می توان به ۶۲ مدار پردازشگری همزمان اصوات و امکان اجرای ۵ برنامه شنیداری متنوع اشاره کرد. 
اگر شما از افرادی هستید که مایل نیستید صدا های نا مربوط و نویز دار را بشنوید در جلسه مشاوره ای حتما این مدل را به شنوایی شناس خود پیشنهاد بدهید. برخورداری از مدار ضد فیدبک و ضد سوت علاوه بر کنترل خودکار خروجی اصوات، سبب شده در بین افراد درگیر با وز وز نیز بشدت محبوب باشد. 

Widex Superpower

سمعک های نوین و مجهز ویدکس روز به روز همگان را شگفت زده تر می کنند. این مدل سمعک علاوه بر اینکه کوچک ترین سمعک سوپر پاور دنیا لقب گرفته، امکانات جانبی بینظیری نیز دارد که از جمله می توان به داشتن پوشش ۱۲۰ دسیبلی برای افراد درگیر کم شنوایی های شدید عنوان کرد بطوری که برای حضور متمادی در جمع های شلوغ و پر سر و صدا نیز چالشی نخواهند داشت. 
سیستم Widex Link سبب شده که چالشی برای ارتباط دو سمعک وجود نداشته باشد. طراحی خاص، ظریف و زیبا بر جذابیت آن می افزاید بطوری که این پدیده نوین صنعت سمعک علاوه بر کاهش مشکلات افت شنوایی، از پیشرفت این قبیل عارضه ها نیز پیشگیری می کند.

چرا خرید سمعک ویدکس انتخاب شایسته ای است؟

کیفیت بالای صدا
در حال حاضر شرکت های مختلفی در صنعت تولید سمعک مشغول فعالیت هستند که با برند های متنوع و مدل های مختلف رنج و سختی مشکلات شنوایی را کاهش داده اند اما کیفیت تمامی آن ها یکسان نیست. بهتر است برای رضایت از این وسیله کارآمد سمعکی را بخرید که نه تنها در تقویت صدای اصلی موفق باشد بلکه اصوات مزاحم و همهمه زمینه را منتقل نکند. 
شرکت ویدکس با سابقه درخشان همواره جز انتخاب های اول کاربران است علاوه بر اینکه متخصصان شنوایی شناس نیز اذعان کرده اند که سطح تکنولوژی بکار رفته به راحتی می تواند از آشفتگی ذهنی افراد کم شنوا بکاهد بطوری که در مراودات کلامی با اعتماد به نفس ظاهر شوند.
اصالت سمعک
کمپانی ویدکس تمرکز خود را بر تولید سمعک گذاشته است بی جهت نیست که روز به روز با استفاده از تکنولوژی های نوین و تجهیزات مدرن محصولاتی عرضه می کند که علاوه بر ظاهر دلنشین بشدت کارایی بالایی نیز دارند. 
اگرچه در نگاه نخست با بررسی بیوگرافی شرکت به مدیران دو خانواده توفلم و وسترمن می رسید و ممکن است فکر کنید به چشم یک سرگرمی آن را ببینند  اما آن ها بشدت حرفه ای هستند و هم و غم خود را برای کاهش مشکلات شنوایی میلیون ها انسان گذاشته اند بی جهت نیست که توانسته اند بعنوان اعجوبه های این صنعت همواره یاد شوند. 
● سابقه درخشان فعالیت
حضور پررنگ ویدکس در بازار سمعک اتفاقی رخ نداده است بلکه مرهون اصول مشتری مداری و نگاه جدی به کیفیت محصولات است. 
سمعک های ویدکس برای هر سلیقه و بودجه توانسته اند رضایت بخش باشند و مزایایی همچون خدمات پس از فروش و امکانات جانبی قدرتمند بر جذابیت موضوع نیز افزوده است. 
افراد حتی اگر در ساعات طولانی نیز از این سمعک ها استفاده کنند، علاوه بر اینکه تقویت اصوات در بهترین حالت ممکن صورت می گیرد بلکه حس خوبی از ظاهر جذاب و طراحی خاص آن نیز دریافت می کنند.
● گارانتی و ضمانت سمعک
سمعک ها از کالا های پزشکی نسبتا لوکس و گران قیمت هستند که اهمیت انتخاب و تجویز درست مدل آن بشدت بالاست و نمی توان بدون مراجعه به ادیولوژیست دست به خرید زد. 
متخصصان شنوایی شناس نیز معمولا برای رضایت کاربران، برندی را توصیه می کنند که ارزشمند باشد. 
کمپانی ویدکس علاوه بر این که همواره از متریال و قطعات استاندارد برای تولید و عرضه محصولات خود بهره می گیرد، گارانتی کامل و بی قید و شرط به مدت ۲ سال را نیز عرضه کرده است بنابراین دغدغه ای از این نظر وجود نخواهد داشت علاوه بر اینکه می توان از تلفیق جذاب، کیفیت قدرتمند صدا و ظاهر خاص نیز بهره مند شد.

.
سلام روزتان خوش شما سمعک ایووک دارید؟
جعفر کاظم زاده
.
من از کجا می تونم لیست تمام سمعک ها با قیمت هاشون رو ببینم فقط قیمت ها آپدیت باشند لطفا بروشور برام بفرستین من شمارم رو بهتون دادم شمارم واتس اپ هم داره
مصاحبی
.
سلام خوبین؟ من سمعکم رو از یه نمایندگی دیگه خریدم الان یه خزخز هایی داره، من اصفهان هستم میشه راهنماییم کنین خودم درستش کنم، خیلی بهش نیاز دارم. کلاس دارم باید حتما تو گوشم باشه این دو هفته خیلی اذیت کرده منو کلافه میشم لطفا تعمیر کردنش رو بهم یاد بدین روش و وسایل خاصی میخواد من خیلی نمیخواد گرون در بیاد لطفا به شماره تلفنم زنگ بزنین اگر راهی هست
فاطمه اطهری
.
ممنون از مطلب خوبتون من اگر بخوام با ۳ میلیون یه سمعک خوب بخرم میتونم این کار رو بکنم؟ امکان پذیره؟ ممنون میشم بهم توضیح بدین چه مدلی بخرم من خیلی شنیدم ویدکس خوبه پدرم هم ویدکس داره اگر بخوام بخرم باید حضوری پدرم رو بیارم ما اسلامشهر هستیم اینجا دفتر ندارید یا جایی هست من بتونم ببرم سمعک شمارو بدم اون ها تنظیم کنند
نوجوکی
.
من سمت اصفهان هستم دنبال سمعک می گردم چه جوری میتونم بفهمم یه سمعک چینی نیست و خارجی ه چه جوری میتونم بفهمم مشکلی نداره و سالمه اصلا چه جوری میشه فهمید دست دوم نیست ممنون میشم بهم کمک کنین
فاضل کاشانی
.
سلام و ممنون از سایت خوبتون من دنبال باتری سمعک ویدکس هستم چه برندی خوبه، سایزش چقدر باید باشه مدل سمعک منو هست Menu اینجوری کمکم کنین خیلی ممنون تون میشم حالا سوال دومی هم دارم این سمعک یه بار آب خورده انگار آب رفته توش، صداش بم و نامفهوم شده من براتون بیارمش درستش می کنین؟ یا اصلا راهی هست درست بشه انگار لایه ی روی سمعک ه گرفته عین بلندگو که آب میخوره یا هدفون های گوشی هامون که آب میخوره صداش یه جوری میشه
شایان فاطمی
.
من یه سمعک ویتال دارم چه جوری میتونم برای تعمیر بیارم پیشتون صداش نسبت به قبل یه طوری شده، قبلا صداهای آرام رو می شنیدم با این سمعک الان نمیشنوم لطفا راهنماییم کنین
صادقی
.
من مشکل کم شنوایی دارم، اخه ۲۵ سالمه، دکتر گفته من واقعا الان باید سمعک بزنم؟ هیچ راهی نداره من هرجایی میخونم میگن کم شنوایی درمان پذیر نیست الان حداقل قیمت سمعک چقدر هست؟
فاتح چهر
.
با سلام و روز خوش من سمعک یونیک دارم از همین برند شما احساس وز وز می شنوم مشکل کجاست؟
پویا نظر
.
آیا ویدکس سمعک ضد آب داره؟ چه برندی و قیمت ش چند میشه؟
تارا کاشی
.
تفاوت قیمت سمعک ها توی چی ه؟ چرا انقدر تفاوت دارند سمعک های ویدکس؟ من یه سمعک میخوام که خوب بتونم باهاش بشنوم شیراز هستم، ۳۴ سالمه
مشکات پور
.
من الان سمعک میخوام بخرم بیمه تکمیلی پارسیان میتونه هزینه این سمعک رو بهم بده، چقدرش رو بیمه قبول می کنه حالا اگر نشد پارسیان بده دیگه کی کدوم بیمه تکمیلی بهم این ها رو پرداخت می کنه؟ آیا میشه به اسم یک نفر دیگر سمعک بگیرم؟ تشخیص داده میشه این قضیه؟
تارا پروازپور
.
سلام من از نمایندگی ویدکس تو بوشهر سمعک خریدم الان یه مشکل برام پیش اومده میخواستم از شما بپرسم این سمعک برای پسرمه مدلش یونیکه ایشون ۱۸ سالشه سمعکش کثیف شده چه جوری میتونم تمیزش کنم با چه ماده ای باید تمیزش کنم دوستم یه سمعک داشت با الکل تمیز کرده ولی خش خش می کنه لطفا راهنماییم کنین
زهرا ثابتی
.
سلام دوستان من سمعک یونیک دارم، از برند ویدکس اخیرا وقتی ازش استفاده می کنم ر درد میگیرم نمیدونم چرا اینجوری شده یه ذره صداش بد شده، خش خش می کنه، یه سری از صداهارو هم اصلا دیگه نمی شنوم مثلا تلفن صحبت می کنم یه ذره آزوم صحبت کنند من نمی شنوم عجیب شده، تنظیماتش به هم خورده؟ نمیشه خودم تنظیمش کنم من خرم آباد هستم نیاز به کمک فوری دارم، لطفا اگر میشه با من تماس بگیرید
محسن پویانظر
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.