قیمت سمعک اتیکن مدل hit عنوان موضوعی است که قصد داریم درباره آن اطلاعاتی را با شما اشتراک بگذاریم. آیا شما نیز مشکل شنوایی رنج می برید؟ بهتر است بدانید که این عارضه چندان اتفاق غیر معمولی نیست و حال انسان های بسیاری به دلیل آسیب جدی به سیستم شنوایی کارایی مطلوبی در عملکردهای مختلفی ندارند اما خبر خوب آن که استراتژی های درمانی همچون استفاده از سمعک اتیکن مدل hit توانسته آزار و اذیت ناشی از این عارضه را به شدت کاهش دهد و رضایت عمیق قلبی را به ارمغان آورد در ادامه مطلب به جزئیات این اتفاق بیشتر اشاره می شود.

اشاره کلی به مشکلات کم شنوایی

 ممکن است افراد به دلایل مختلف دچار اشکال در سلامت شنیداری شوند و هزینه اضافی برای آنها پدید آید. افزایش سن، ژنتیک و حضور دائمی در محیط های شلوغ می توانند از اصلی ترین عوامل کاهنده قدرت شنیداری لقب بگیرند.

بدنیست بدانید که بیش از ۴۸ میلیون آمریکایی با نوعی کم شنوایی دست و پنجه نرم می‌کنند. ادیولوژیست ها معتقدند کاهش شنوایی در اغلب افراد به شکل تدریجی اتفاق می افتد که تشخیص را با چالش جدی مواجه می کند. معمولاً این عارضه توسط اطرافیان و اعضای خانواده تشخیص داده می شود. 

توصیه می شود اگر چنین شواهدی دارید حتما برای بررسی کیفیت شنیداری، آزمایش های شنوایی سنجی را در اولویت قرار دهید.

عدم درک درست کلام اطرافیان در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران

با افزایش سن به ویژه افرادی که همواره در محیط های پر سر و صدا حضور دارند دچار پیرگوشی می شوند که محدودیت های جدیدی را برای پیگیری فعالیت‌های روزمره پدید می‌آورد. معمولاً استفاده از سمعک می تواند در رمزگشایی اصوات فرد را همراهی کند علاوه بر آنکه صدای پس زمینه را نیز کاهش می دهد.

احساس کیپ شدن در گوش

 اگر احساس می کنید در گوش های خود همواره صدای آزاردهنده یک سوت یا زنگ را میشنوید ممکن است به علت عفونت و یا مشکلات شنوایی جدید باشد. متخصصین ادیولوژیست معمولاً داروهایی برای کاهش التهاب و عفونت تجویز می کنند علاوه بر آن که شستشوی گوش نیز کمک می کند فرد احساس بهتری داشته باشد اما اگر همچنان این علائم وجود داشتند کاربرد سمعک کمک می‌کند سلامت شنیداری به حالت طبیعی نزدیک و نزدیک تر شود.

منظور از کاهش شنوایی چیست

کم شنوایی ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که در هر قسمت از گوش آسیب جدی وارد شود معمولاً افراد یک علامت و شواهد خاص نشان نمی دهند این مشکل از شدت خفیف تا شدید متغیر است.

 • کم شنوایی ملایم:  برخی از صداهای خاص را می توان شنید اما رمزگشایی از گفتار نامفهوم به سختی میسر است.
 • کم شنوایی متوسط: زمانی که اطرافیان با لحن عادی حرف می‌زنند بخش زیادی از گفتگو شنیده نمی‌شود.
 • کم شنوایی شدید: وقتی اشخاص به شکل عادی صحبت می‌کند، درک چندانی از گفتگو بدست نمی آید و فقط برخی از اصوات بلند شنیده می شوند. 
 • کم شنوایی عمیق: فرد قادر نیست هیچ صدایی را بشنود تنها صداهای بسیار بلند قابل تفسیر هستند.

عوارض ناشی از افت شنوایی در برخی از افراد 

کاهش شنوایی ممکن است با سرگیجه، حالت تهوع و اختلال در تعادل همراه باشد. البته گروهی به علت درگیری با بیماری منییر دچار این مشکلات می شوند.

همچنین سرگیجه همراه با کاهش شنوایی در اثر بیماری های دیگری همچون تغییر فشار خون، مشکلات قلبی و عروقی، استرس و اضطراب نیز بروز می یابد. اگر این نوع  مشکلات را تجربه کردید حتما بلافاصله با پزشک متخصص جلسه مشاوره ای ترتیب دهید. همواره سرگیجه نشان از مشکلات شنوایی ندارد بلکه می تواند خبر از یک عارضه جدی داشته باشد.

خطرات پنهان کم شنوایی

افت شنوایی برای افراد درگیر و عزیزان آنها بسیار ناامید کننده است اما تحقیقات نشان داده است که استفاده از وسایل کمک شنیداری می تواند بار دیگر فرد را به مسیر زندگی طبیعی بازگرداند.

علت کم شنوایی

افزایش سن و حضور دائمی در محیط های پر سر و صدا علاوه بر عوارض جانبی مصرف برخی از داروها نقش اصلی را در بروز مشکلات کم شنوایی ایفا می کنند. چالش در تشخیص صداهای آهسته و یا عدم درک کلام اطرافیان نخستین علامت هشدار دهنده افت شنوایی است.

اگرچه نزدیک به ۲۷ میلیون آمریکایی میانسال که در سنین ۵۰ سال و بالاتر قرار دارند از کم شنوایی رنج می‌برند اما متاسفانه از هر ۷ نفر فقط یک شخص از سمعک استفاده می کند.

اگر شما نیز در شنیدن با چالش مواجه هستید اجازه ندهید افکار تردید کننده مانع استفاده از سمعک شود. متاسفانه بسیاری از کاربران بطور متوسط ۱۰ سال صبر می‌کنند سپس از وسایل کمک شنیداری کمک میگیرند اما در این مدت نه تنها مراوده با عزیزان به سختی صورت می گیرد بلکه ناامیدی و افسردگی مشکلات دیگری برای سلامتی به ارمغان می آورند.

شیوع کم شنوایی 

در سراسر دنیا حدود نیم میلیارد نفر از جمعیت جهان دچار شدت های مختلف افت شنوایی هستند، از این آمار ۱۰ درصد ساکن آمریکا هستند که در ارتباطات روزمره با چالش‌های جدی مواجه شده اند. با افزایش سن کم شنوایی خواه نا خواه گریبانگیر سلامت افراد می شود. معمولاً این اتفاق روندی آرام و خاموش دارد اگرچه ناشنوایی ناگهانی نیز سالانه در آمریکا افراد زیادی را با محدودیتهای جدی مواجه می‌کند.

پیامد های کم شنوایی در افراد مسن 

کم شنوایی خفیف نیز پیامدهایی را به فرد تحمیل می کند. علاوه بر آن که درک گفتار به سختی میسر است همچنین فرد با احساس کمبود اعتماد به نفس ترجیح می‌دهد در گفتگوها شرکت نکند و برای حضور در اجتماعات خانوادگی و دورهمی نیز تمایلی ندارد. 

درخواست مداوم از اطرافیان برای بلندتر صحبت کردند علاوه بر شنونده، فرد را نیز خجالت‌زده می‌کند. اگر نتوان از حمایت‌های درمانی استفاده کرد باید انزوای اجتماعی و عدم فعالیت و افسردگی را پذیرفت همچنین بسیاری از متخصصان معتقدند ارتباط تنگاتنگی بین ابتلا به زوال عقل و کاهش شنوایی وجود دارد.

اگرچه سمعک اتیکن مدل hit کارنامه درخشانی در کاهش مشکلات شنوایی برجای گذاشته اند اما تاخیر در استفاده ممکن است کارایی آنها را کاهش دهد.

کاهش شنوایی ناشی از سروصدا چیست

 امروزه افراد زیادی درگیر افت شنوایی ناشی از سر و صدا هستند. معمولاً عده‌ای به دلیل حضور دائمی در محیط های پر سر و صدا با این عارضه دست و پنجه نرم می کنند و گروهی نیز صدای ناشی از حوادثی همچون شلیک گلوله یا انفجار در اندک زمانی کم شنوایی را برای آنان به ارمغان آورده است. 

زمانی می توان ادعا کرد اصوات محیطی به قدرت شنوایی انسان آسیب می رسانند که بلندای صدا، شدت و مدت زمان از استاندارد بالاتر باشند. ادیولوژیست شخصی است که می تواند در این باره شما را راهنمایی کند.

توصیه می شود برای مراقبت از سلامتی شنیداری در محیط های شلوغ و پرسروصدا کمتر حضور یابید. فراموش نکنید تفریحات به ظاهر سالمی همچون شنیدن موسیقی با صدای بسیار بلند و یا حضور در کنسرت های راک می توانند خطر آسیب را چندین برابر افزایش دهند. علائمی کم شنوایی ناشی از سر و صدا

یکی از دلایلی که مردم متوجه خطر سروصدای محیطی نمی‌شنود حضور پررنگ آلاینده های صوتی در زندگی مدرن امروزی است. کاهش شنوایی علامت خاصی ندارد و شواهد آن اغلب مبهم است اما اگر این مشکلات را داشتید حتماً با ادیولوژیست مشورت کنید:

 • احساس فشار یا پری در گوش ها
 • شنیدن به صورت مبهم و خفه 
 • وزوز گوش و صدای آزاردهنده زنگ به ویژه در مکان های ساکت

فراموش نکنید این علائم ممکن است چند دقیقه تا چند ساعت یا چند روز پس از حادثه حتی با حضور در یک محیط شلوغ و پر سر و صدا از بین بروند و شما دچار این تصور شوید که سلامت شنیداری به حالت طبیعی برگشته است اما این تفکر درست نیست حتی اگر دیگر هیچ مشکلی نداشتید ممکن است آسیب جدی به سلولهای گوش داخلی وارد شده باشد و در ظاهر شنوایی شما عادیست اما تکرار چنین موقعیت‌هایی مطمئناً آسیبهای چندین برابری به سلامت شنیداری شما وارد می کند.

 شاید برای شما جالب به نظر برسد که نخستین نشانه کاهش شنوایی ناشی از سر و صدا زمانی نمایان می شود که شخص در شنیدن واضح صداهایی همچون آواز خواندن پرندگان دچار مشکل شود و یا حتی نمی تواند درک درستی از کلام اطرافیان در اجتماعات و یا دورهمی های چندین نفره داشته باشد.  کم کم این آسیب موجب می‌شود با محدودیت های جدی در رمزگشایی اصوات مواجه شد.

نحوه تشخیص علائم هشدار دهنده کاهش شنوایی ناشی از سر و صدا 

علائم زیر می توانند زنگ خطر جدی کم شنوایی باشند که نیاز به دریافت خدمات درمانی را دوچندان می کنند: 

 • اگر همواره مجبور هستید فریاد بزنید تا دیگران کلام شما را بشنوند.
 • اگر نمی توانید منظور صحبت اطرافیان را از فاصله ای نه چندان دور درک کنید.
 • اگر شخصی در نزدیکی شما ایستاده است می‌تواند صداها را از هدفون یا هندزفری که بر روی گوشتان قرار دارد، بشنود.

عوامل موثر بر بروز کاهش شنوایی ناشی از سر و صدا

احتمالا با ساختمان کلی گوش انسان آشنا هستید که شامل سه قسمت اصلی گوش خارجی، گوش میانی و گوش داخلی است.

گوش داخلی در داخل جمجمه قرار گرفته است و از پیچیده ترین قسمت ها محسوب می شود. بافت نرم گوش داخلی از انواع مختلفی سلول و اعصاب ساخته شده است که معمولاً کاهش شنوایی با آسیب در این بخش پدید می آید.

 قرار گرفتن در معرض سر و صدای زیاد یا نسبتاً بلند در مدت طولانی می تواند به بافت نرم گوش داخلی آسیب غیر قابل جبرانی وارد کند. سلول ها و اعصاب گوش داخلی در اثر این عوامل مخرب از بین میروند. فراموش نکنید با از دست رفتن سلول ها، اعصاب شنوایی آسیب جدی می بینند.

نقش ادیولوژیست در تشخیص کم شنوایی ناشی از سر و صدا 

ادیولوزیست پس از تست های شنوایی تشخیص می دهد که فرد دچار کم شنوایی شده است یا خیر؟ همچنین متناسب با نتایج این آزمایشات، درجه کاهش شنوایی (خفیف، متوسط یا عمیق) را نیز تعیین می کند.

 به یاد داشته باشید کاهش شنوایی معمولاً اتفاقی پیشرونده است به این معنا که با گذشت زمان شدت عارضه بیشتر می‌شود به طوری که حتی ممکن است شما متوجه زنگ خطر های هشداردهنده نشوید.

 اگر در مکان های شلوغ با چالش در شنیدن مواجه هستید و یا پیگیری مکالمات تلفنی به سختی میسر است ممکن است به منزله زنگ هشدار برای چکاب سلامت شنیداری است تا با آزمایش های شنوایی مانع از بروز عواقب بیشتر شد.

آیا میتوان از کاهش شنوایی ناشی از سر و صدا پیشگیری کرد

شاید اگر بدانید با رعایت چندین اقدام ساده می‌توانید در کاهش شنوایی ناشی از سر و صدا ایمنی یابید مراقبت های بهداشتی را بیشتر رعایت کنید. در ادامه مروری بر این نکات داریم:

کاهش حضور در محیط های پر سر و صدا

این اقدام برای افرادی که در مکان های پر سر و صدا کار می‌کنند و یا در ترافیک شلوغ شهر مجبور هستند به محل کار بروند اهمیت دو چندانی دارد. خوشبختانه حال وسایل محافظت کننده مخصوص تولید شده است که می توانید در زمان اشتغال مانند کار کردن در نزدیکی ماشین آلات سنگین استفاده کنید.

استفاده از گوش گیر های استاندارد

گوش گیرهای یکبار مصرف ارزان در داروخانه ها موجود هستند که می توانید با تهیه آن ها از خطرهای کم شنوایی دور بمانید. هنگام رانندگی با اتومبیل، شرکت در کنسرت، استفاده از ابزار آلات برقی، ماشین چمن زنی و ... کاربرد گوش گیر، محافظت دو چندانی از سلامت شنیداری شما فراهم می کند.

استفاده از مواد جاذب صدا در محیط کار و منزل

تشک های لاستیکی را می توان زیر لوازم آشپزخانه پر سر و صدا و چاپگر های رایانه ای قرار داد تا صدا را کاهش دهند. همچنین کاربرد پرده و موکت به کاهش صدای داخل خانه کمک شایانی می کنند. استفاده از پنجره های دو جداره نیز حال با استقبال زیادی مواجه شدند تا صدای بیرون به خانه یا محل کار وارد نشود.

عدم استفاده از چندین وسیله پر سر و صدا 

سعی کنید برای تماشای تلویزیون و یا شنیدن موسیقی صدا را در حد استاندارد قرار دهید تا به صدای بلند عادت نکنید.

کاهش سر و صداهای اضافی 

برخی عادت دارند برای کاهش سر و صدای ناخواسته از وسایل دیگر کمک بگیرد به عنوان مثال صدای رادیو یا موسیقی را زیاد می‌کنند تا صدای ترافیک کمتر شنیده شود و یا در زمان استفاده از جاروبرقی، صدای تلویزیون را به شدت بالا میبرند. فراموش نکنید این اتفاقات ساده ممکن است در پشت صحنه به کم شنوایی و ناشنوایی شما بیانجامد.

درمان کاهش شنوایی ناشی از سر و صدا 

متاسفانه تاکنون راهکار درمانی قطعی برای کم شنوایی پیدا نشده است اما می توان با کاهش حضور در محیط های پر سر و صدا، روند پیشرفت کم شنوایی را کاهش داد البته حال تجهیزاتی همچون سمعک اتیکن مدل hit وجود دارند که افراد را در شنیدن بهتر یاری می کنند. 

بسته به درجه کم شنوایی ادیولوژیست ممکن است سمعک را تجویز کند اما افرادی نیز درگیر کار شنوایی عمیق هستند که با کاشت حلزون می توانند به روز های طبیعی شنیداری نزدیک شوند.

تبعات کاهش شنوایی ناشی از سر و صدا 

شنوایی به انسان امکان می دهد که با دنیای اطراف مراوده داشته باشد و از لحظه لحظه زندگی لذت ببرد. زمانی که فرد با افت شنوایی مواجه می شود ممکن است احساس ناامیدی یا خجالت عمیقی داشته باشد. بسیاری حتی به انزوا و افسردگی نیز دچار می شوند. شنیدن موهبتی است تا بتوان از صدای طبیعت و عزیزانی همچون والدین و فرزندان لذت برد و تفریحات سالم مانند تماشای تلویزیون و شنیدن موسیقی را دنبال کرد.

 نگران نباشید حتی اگر شما به درجات شدید کم شنوایی نیز دچار شده‌اید نخست نیاز است که این عارضه را بپذیرید، از دست دادن قدرت شنوایی اتفاقی نیست که شما آن را پنهان کنید و یا از آن خجالت زده باشید، پس از تشخیص قطعی می توانید با راهکارهای درمانی در جهت اصلاح این مشکل قدم بردارید.

ادیولوژیست ها متخصصانی هستند که تربیت شده اند تا با استراتژی های موثر درمانی به شما کمک کنند تا روند مشکلات شنوایی را متوقف کنند و بهبودی را به شما هدیه دهند.

سوالاتی که میتوانید از ادیولوژیست خود بپرسید:

 • چگونه می توانم تشخیص دهم که دچار مشکل شنوایی شدم؟ 
 • انواع مختلف کاهش شنوایی را بیشتر توضیح دهید؟
 • آیا من خیلی جوان نیستم که دچار کم شنوایی شوم؟
 • آیا داروی وجود دارد که بتواند به روند درمان کمک کند؟
 • تجویز سمعک به بهتر شدن عارضه کمک می کند؟

علائم کم شنوایی کودکان 

برای آشنایی خانواده های عزیز به ویژه والدین جوان در ادامه به علائم کاهش شنوایی کودکان اشاره می‌شود تا با تشخیص زود هنگام بتوانید شانس بهبودی را دو چندان کنید.

 • کودک به صدای بلند عکس العملی نشان نمی دهد.
 • بعد از شش ماهگی به سمت صدا نچرخد.
 • ناتوانی در گفتن کلمات رایج مانند مادر، دادا تا یک سالگی به منزله زنگ خطر هشدار دهنده است.
 • به نظر می رسد کودک برخی از صداها را میشنود اما گروهی دیگر را توجه نمی‌کند.

توصیه می شود هرگاه احساس کردید فرزندتان دچار علائم کم‌شنوایی شده است برای استفاده از تمهیدات درمانی او را نزد ادیولوژیست ببرید تا ارزیابی کلی صورت گیرد.

حقایقی درباره کم شنوایی کودکان 

در مواردی کاهش شنوایی یک نقص مادرزادی است که در زمان تولد بسیاری از کودکان همراه آنان است. سالانه از ۱۰۰۰ نوزاد سه نفر با نوعی از کاهش شنوایی در ایالت متحده متولد می شوند اگر چه آمار کمتر از یک درصد است اما این اتفاق تاکید می کند که کم شنوایی می تواند در سنین نوزادی یا دوران کودکی و یا بزرگسالی گریبانگیر فرد شود و محدودیت‌هایی را پدید آورد.

کم شنوایی عارضه ای نیست که فقط اختصاص به سن میانسالی داشته باشد حال صدها هزار کودک در گوشه گوشه دنیا از این موهبت ارزنده محروم هستند و متخصصان در تلاشند که با استراتژی های درمانی سختی کمتری احساس کنند.

کاهش شنوایی مشکل نسبتاً رایج است که در برخی از کودکان به شکل مادرزاد همراه فرد است که متاسفانه بر توانایی های دیگر همچون گفتار، زبان و مهارت های اجتماعی نیز سایه می‌افکند.

شناسایی نوزادان کم شنوا معمولاً پس از تولد و در زمانه مرخصی از بیمارستان با غربالگری صورت می گیرد. اگر احساس کردید مشکلی در شنوایی فرزندتان به وجود آمده حتماً با ادیولوژیست مشورت کنید. درمان زودهنگام کمک شایانی به بهبودی و کسب مهارت های کودکان می کند.

علت تردید های افراد در استفاده از سمعک 

اگر بدانید افراد مشهوری همچون بازیکن های فوتبال نیز از نسل جدید سمعک ها همچون سمعک اتیکن مدل hit استقبال کرده اند شما نیز این وسیله کمک شنیداری کارآمد را با افتخار استفاده خواهید کرد.

برخی نیز با این توجیه که استفاده از سمعک سمعک اتیکن مدل hit دشوار است ترجیح می‌دهند رنج و سختی کم شنوایی را تحمل کند. فراموش نکنید مدتی بعد احساس می کنید کاربرد سمعک با بدن شما سازگار شده است. اگر چه ممکن است مدت اخت پذیری چالش‌برانگیز باشد اما در جلسات مشاوره ای با تنظیم درست دغدغه ای از این نظر احساس نخواهید کرد.

برخی نیز با این توجیه که استفاده از سمعک به این مفهوم است که من پیر هستم ترجیح می دهند این وسیله کمک شنیداری مدرن را بکارنگیرند اما کمپانی های روز دنیا مدل های خاص و ظریفی مانند سمعک اتیکن مدل hit را طراحی و عرضه کرده اند که نه تنها در تقویت صدا بسیار قدرتمند ظاهر شده اند بلکه همواره می توانید آن را نیز پنهان کنید.

برخی نیز تصور می‌کنند قیمت سمعک اتیکن مدل hit زیاد است فراموش نکنید خرید وسایل کمک شنیداری هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری برای سلامتی محسوب می‌شود. همچنین کمپانی های طراز اول دنیا انواع مدل سمعک را متناسب با بودجه و سلیقه افراد مختلف طراحی و تولید کرده‌اند. شما می توانید متناسب با سبک زندگی و شرایط از این تجهیزات مدرن بهره ببرید.

برای فرآیند اخت پذیری معمولاً ادیولوژیست ها توصیه هایی را پیشنهاد می دهند بهتر است نخست در محیط‌های نسبتا آرام از این وسیله استفاده کنید تا پس از جمع آوری اصوات بتوانید همواره تجربه فوق‌العاده‌ای داشته باشید.

معرفی برند سمعک اتیکن

اگر شما از مشکل کم شنوایی رنج می برید احتمالاً با نام هانس دمانت موسس سمعک اتیکن یکی از غول‌های این صنعت آشنا هستید. اتیکن این کمپانی دانمارکی توانسته با تولید محصولات شاخص در مدل های متنوع نه تنها در استراتژی های درمانی موفق ظاهر شود بلکه امید به زندگی میلیون‌ها انسان ببخشد علاوه بر این داشتن ابزار آلات پیشرفته، حضور کارشناسان و متخصصان حرفه ای از مهم‌ترین عوامل ارائه محصولات با کیفیت است که همواره کیفیت آنها زبانزد عام و خاص است.

حال کاربران سخت پسند نیز که در موهبت شنیدن با چالشهایی عظیم مواجه هستند برای فعالیت های روزمره نیز مایلند مدل های ظریف که کمترین دید ظاهری را دارند خریداری کنند و از قدرت آنان بهره گیرند.

خدمات اتیکن مدیکال

از دیگر اخبار خوب آنکه اتیکن مدیکال به عنوان عضوی جدید و همراه برند اتیکن در تلاش است محدودیت های شنیداری را با عرضه وسایلی همچون سمعک استخوانی برطرف کند. عمده کاربران اتیکن مدیکال را افرادی تشکیل می دهند که درگیر کم شنوایی مختلط یا ناشنوایی یک طرفه هستند از جمله محصولات این شرکت می توان به پردازنده های صوتی، لوازم جانبی و قطعات ایمپلنت و وسایل جراحی اشاره کرد تا کمک کند تمامی افراد بتوانند کیفیت صدای طبیعی را بار دگر تجربه کنند.

خصوصیات شاخص سمعک اتیکن

محصولات اتیکن همواره جزء پرفروش ترین ها لقب می گیرند که با قیمت مقرون به صرفه توانسته اند به خوبی در تقویت اصوات موفق ظاهر شوند.

اگر مایلید با دیگر قابلیت‌های محصولات این برند خوشنام آشنا شوید باید بدانید که همواره در عالی‌ترین سطح استاندارد کیفی تولید و عرضه می‌شوند علاوه بر آنکه داشتن پوشش نانو کمک میکند شاهد عمر مفید بالاتری بود و از آلاینده های محیطی همچون گرد و غبار و رطوبت نیز دور بمانند.

افراد میانسال معمولاً علاوه بر کم شنوایی با عارضه وزوز گوش نیز دست و پنجه نرم می‌کنند نسل آخر سمعک های اتیکن مانند سمعک اتیکن مدل hit مجهز به تکنولوژی کاهنده وزوزگوش است تا کاربر بدون خستگی و رخوت تجربه باور نکردنی را احساس کند.

خلاقیت، تکنولوژی و و طراحی ضعیف از مهمترین ویژگی هایی هستند که می توانید در سمعکهای اتیکن ببینید. این وسیله کارآمد کمک کرده است تمامی افراد از کودک، نوجوان تا افراد میانسال بتوانند بدون تلاش خاصی در محیط‌های شلوغ نیز حضور یابند و دغدغه تمرکز بر گفتگو ها را نداشته باشند.

اتیکن این برند دانمارکی کارنامه درخشانی در فعالیت‌های خود را بر جای گذاشته است و همواره مفتخر است با تولید جدیدترین سمعک ها نه تنها کاربران بلکه ادیولوژیست ها را نیز حیرت زده می کند. در این مطلب تمرکز را به بررسی قیمت سمعک اتیکن مدل hit گذاشته‌ایم.

معرفی سمعک اتیکن مدل hit

سمعک اتیکن مدل hit را می‌توان از قدرتمندترین وسایل کمک شنیداری دانست که نه‌تنها در پشتیبانی از اصوات عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد بلکه دغدغه کاربران را از نظر کاهش صدای زمینه و همهه به خوبی برطرف کرده است.

 خوشبختانه سمعک اتیکن مدل hit در انواع مدل پشت گوشی و داخل گوشی تولید شده است و افراد می‌توانند متناسب با شرایط و سلیقه از بین رنگ بندی جذاب دست به انتخاب زنند.

 قیمت سمعک اتیکن مدل hit در گروه های پایه دسته بندی می شود توصیه می کنیم با توجه به نوسان های همیشگی قیمت ارز و دلار حتماً جهت اطلاع دقیق هزینه با کارشناسان مربوطه در تماس باشید.

خانواده سمعک اتیکن مدل hit

متخصصان برند اتیکن برای عبور کاربران از محدودیت های شنیداری این خانواده را بر اساس پلتفرم RISE تولید و عرضه کرده اند افراد می‌توانند بر اساس سطح تکنولوژی دست به انتخاب بزنند تکنولوژی پایه و سطح تکنولوژی پیشرفته در این خانواده وجود دارد که علاوه بر ارائه کیفیت منحصر به فرد  صدا همهمه و نویز آزار دهنده نیز منتقل نخواهد شد.

اگرچه قیمت سمعک اتیکن مدل hit چندان بالا نیست اما می‌تواند عملکرد درخشانی برای تمامی کاربران حتی گروه درگیر کم‌شنوایی شدید تا عمیق نیز بر جای بگذارد.

مروری بر قابلیت‌های شاخص سمعک اتیکن مدل hit

افراد کم شنوا همواره برای پیگیری فعالیت های روزمره ناگزیرند در محیط های مختلفی حضور یابند انتخاب خودکار تنظیمات متناسب با موقعیت از مهم ترین آپشن های سمعک اتیکن مدل hit است که کمک می کند افراد محدودیت شنیداری کمتری احساس کنند.

البته این مدل بر افت شنوایی و قابل فهم بودن مکالمات نیز تاثیر گذار است. سمعک های قدیمی برای تمرکز بر یک صدای خاص چالش داشتند اما در سمعک اتیکن مدل hit می توانید از امکان انطباق با محیط و شنیدن یک صدای خاص لذت ببرید.

فناوری حذف فیدبک و مدیریت نویز سبب شده است که یافتن سرنخ های کلامی از کلاف سر در گم کننده اصوات محیطی به بهترین شکل صورت گیرد.

داشتن مکالمه تلفنی راحت و بدون دردسر رویایی است که بسیاری از افراد کم شنوا از آن صرف نظر کرده اند اما خبر خوب آن که با ویژگی های منحصربفرد سمعک اتیکن مدل hit به راحتی می توانند از صدای رسا و واضح لذت ببرند.

 دیگر قابلیت‌هایی که از نگاه سازندگان سمعک اتیکن دور نمانده است کاهش نویز باد و سازگاری با سیستم  FMبرای پیگیری مراودات است البته نباید وجود ۴ برنامه قابل تنظیم را نیز از قلم انداخت.

قیمت سمعک اتیکن مدل hit

قیمت سمعک اتیکن مدل hit بسیار مناسب است که سبب شده بسیاری از افراد مایل باشند از این طریق به جنگ مشکلات شنوایی بروند و بار دیگر از کیفیت صدای طبیعی بهره مند شوند شاید اگر بدانید که این مدل از سمعک اتیکن در مقایسه با تولیدات هم سطح توانسته به موفقیت بهتری در جمع‌آوری اصوات دست یابد بهتر متوجه تفاوت فاحش آن با دیگر محصولات شوید البته نباید طراحی ظریف و تکنولوژی پیشرفته را نیز از قلم انداخت.

فرقی ندارد که شدت کم شنوایی شما چقدر است می توانید با کمک سمعک اتیکن مدل hit این عارضه را پشت سر بگذارید و احساس بی نظیری را تجربه کنید. سازگاری با قالب گوش روند اخت پذیری را با کمترین چالش همراه کرده است.

استقبال از قیمت سمعک اتیکن مدل hit

کمپانی اتیکن برای رهایی میلیون‌ها انسان از مشکلات کم شنوایی و پیامدهای ناشی از آن همچون ناامیدی و خجالت محصولات متنوعی تولید و عرضه کردند سمعک اتیکن مدل hit با تنوع بالای رنگ و مدل می تواند اندوه این عارضه را به خوبی پوشش دهد. سمعک اتیکن مدل hit متغیر است و به مدل نیز بستگی دارد.

متاسفانه جامعه افراد کم شنوا روز به روز گسترده‌تر می‌شود و این مشکلات آسیب هایی جدی به زندگی فردی و اجتماعی وارد کرده است اما اتیکن با تولید محصولات کارآمد توانسته امید به زندگی میلیون‌ها انسان ارزانی دارد.

شما می توانید با نگاه به دستاوردهای برند شاهد تلاش یکصد ساله باشید حال به عنوان یکی از عظیم ترین شرکت های تولیدی وسایل کمک شنیداری اعتماد بی قید و شرط متخصصان و ادیولوژیست ها را نیز جلب کرده است.

میزان عمر مفید سمعک

کارایی سمعک فارغ از مدل و برند به فاکتورهای بسیاری وابسته است در صورت عدم مراقبت کارآمد نمی‌توانید محدودیت های شنیداری را پشت سر بگذارید و سرنخ های کلامی را بیابید.

ساختار سمعک، نحوه نگهداری، بدن کاربر، مدل برند و ...  بر عمر مفید این وسایل کمک شنیداری محبوب تاثیرگذارند اما اغلب این وسایل عمری حدود ۴ تا ۶ سال دارند.

مطالعات نشان داده است که بسیاری از افراد اگرچه چندان اعتمادی به سمعک ها نداشته اند اما حال با دلی قرص در اجتماعات و گفتگوهای جمعی حضور می یابند و حتی می توانند در اماکن شلوغ با سر و صدای بسیار با تفکیک صدا ها بر مکالمه متمرکز شوند.